Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/farawsch/domains/farawschowa.pl/public_html/wp-includes/post-template.php on line 324
Ogłoszenia parafialne
 1. Dzisiaj jest niedziela Adoracyjna. W Kościele w Polsce obchodzimy Dzień Dziękczynienia, dziękujemy Bożej Opatrzności za opiekę nad naszym narodem. Zbiórka do puszek na świątynię Opatrzności Bożej w Warszawie. Na Mszy o godz.: 13:00 rocznica I Komunii Świętej.
 2. W przyszłą Niedzielę taca przeznaczona jest na cele remontowe Fary, a przy wyjściach odbędzie się zbiórka do puszek na KUL i ITF w Zielonej Górze.
 3. W czwartek przeżywaliśmy Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa oraz koncert „Jedno Miasto w Jednym Duchu”. Dziękujemy wiernym naszych parafii za liczne przybycie, świadectwo wiary i zaangażowanie: braciom i siostrom zakonnym, ministrantom i lektorom, Akcji Katolickiej, dziewczynkom sypiącym kwiatki, wschowskim muzykom, wszystkim niosącym chorągwie i feretrony, katechetom, służbie porządkowej, policji, piekącym ciasta oraz wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób pomogli w organizacji Bożego Ciała. Zdjęcia z procesji można znaleźć na stronie naszej parafii.
 4. W piątek przypada uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. W tym dniu będziemy modlić się o uświęcenie kapłanów – jest to inicjatywa zapoczątkowana przez św. Jana Pawła II. Ze względu na uroczystość nie obowiązuje w tym dniu wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
 5. W sobotę wspominamy Niepokalane Serce NMP. Ks. Tomasz odwiedzi swoich chorych od godz.: 8:00.
 6. W czerwcu oddajemy cześć Najświętszemu Sercu Pana Jezusa przez nabożeństwa z litanią, które będziemy celebrować w dno powszednie po Mszy wieczornej, a w niedzielę o 17:30. Do czwartku trwa oktawa Bożego Ciała z procesją eucharystyczną wokół Fary.
 7. Spotkanie przygotowujących się do bierzmowania grupy starszej we wtorek o 19:00 w Domu Serca przy klasztorze. Próby przed bierzmowaniem rozpoczną się w piątek o 19:00.
 8. Spotkanie podsumowujące komitetu organizacyjnego I Komunii Świętej we wtorek o godz.: 19:00.
 9. Spotkanie grupy młodszej przygotowującej się do bierzmowania w środę o godz.: 18:00 w kościele.
 10. W czwartek: o 18:00 Msza na zakończenie roku nauki Szkoły Podstawowej nr 1, natomiast o 19:00 w Domu Serca zapraszamy na wykład dla mężczyzn „Źródło mocy”. Również w czwartek, z racji I czwartku miesiąca, spotkanie Przyjaciół Paradyża po Mszy wieczornej.
 11. 23 czerwca wyruszy z Fary 10 piesza pielgrzymka do Wielenia. Zapraszamy do udziału we wspólnym pielgrzymowaniu, zapisy w zakrystii
  i u P. Walnera.
 12. 2 lipca wyruszy jubileuszowa piesza pielgrzymka duszpasterstwa rolników. Pielgrzymkę organizuje ks. Paweł. Jak co roku można dołączyć się do wspólnego pielgrzymowania. Pielgrzymi będą nocować 3/4 lipca, od przyszłej niedzieli będzie można zapisywać chęć przyjęcia pielgrzymów na nocleg.
 13. Paweł organizuje pielgrzymkę do Ziemi Świętej, informacje na plakacie.
 14. Spotkanie dla wyjeżdżających do Wilna w piątek o 19:00, są jeszcze wolne miejsca.
 15. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej „Niedzieli”
  i „Gościa Niedzielnego”.
 16. Dziękujemy za posprzątanie Fary. W tym tygodniu o posprzątanie Fary prosimy wyjątkowo w czwartek po Mszy wieczornej mieszkańców ulicy Obrońców Warszawy.
 17. W tym tygodniu patronuje nam we wtorek św. Bonifacy.
 18.  Wszystkim jubilatom i solenizantom rozpoczynającego się tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa.