1. Dziękujemy za ofiary złożone na remont Fary, zabraliśmy 7138,73 zł. natomiast ze zbiórki do puszek na pomoc „Kościołowi w potrzebie”
  1302,66 zł.
 2. W poniedziałek o 18:00, spotkanie grupy młodszej przygotowującej się do bierzmowania, grupa starsza ma swoje spotkanie we wtorek o 18:00.
 3. Dzisiaj od godz. 14:00 zapraszamy do CKiR, na tradycyjny przegląd piosenki religijnej organizowany przez naszą Akcję Katolicką.
 4. Za tydzień będziemy przeżywać uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata jest to ostatnia niedziela w roku liturgicznym. Taca przeznaczona na utrzymanie Wyższego Seminarium Duchownego w Paradyżu. Także w przyszłą niedzielę o 11:30, będzie Msza z udziałem dzieci przedszkolnych na którą można przynieść dary serca, które będą przekazane do hospicjum we Wschowie.
 5. Siostry Salezjanki zapraszają do swojego przedszkola, w sobotę od 10:00 rodziców z dziećmi rocznika 2017, na wspólną zabawę; informacje w gablocie.
 6. W przyszłą niedzielę w CKiR wyświetlony zostanie film „Nieplanowane”. Będą dwa seanse o 16:00 i 18:30, bilety w cenie 16zł lub 14 zł, bilety można kupić od poniedziałku do piątku w godz. 8:30-15:30 w sekretariacie CKiR.
 7. Dziękujemy za posprzątanie naszego kościoła mieszkańcom ulic Głogowskiej i Herbergera. O sprzątanie kościoła w piątek po Mszy wieczornej, prosimy mieszkańców ulic pl. Zamkowy, Rynek, Kościelna, Bema.
 8. Przy wyjściach nowe numery Niedzieli 5zł i Gościa Niedzielnego 6 zł.
 9. Patroni tego tygodnia:
 • Poniedziałek bł. Karoliny Kózki dz. i męcz.
 • Środa św. Rafał Kalinowski prezb.
 • Czwartek Ofiarowanie NMP
 • Piątek św. Cecylia dz. i męcz.

Pozdrawiamy wszystkich Parafian, przybyłych Gości, Jubilatom i Solenizantom składamy najlepsze życzenia, opieki świętych patronów i Bożego błogosławieństwa.