1. Dzisiaj obchodzimy ostatnią Niedzielę w roku liturgicznym – Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla, Króla Wszechświata. To także święto patronalne Akcji Katolickiej i KSM-u – To ruchy katolików świeckich, zmierzające do wprowadzania wartości chrześcijańskich w życie publiczne. Zainteresowanych tymi inicjatywami zapraszamy na spotkania. O 11:30, będzie Msza z udziałem dzieci przedszkolnych na którą można przynieść dary serca, które będą przekazane do hospicjum we Wschowie.
 2. Dziękujemy za dzisiejsze ofiary złożone na tacę przeznaczoną na utrzymanie WSD oraz prosimy o modlitwę w int. nowych powołań. Dziękujemy za składane ofiary na korony MB, ofiary można składać do przyszłej niedzieli włącznie.
 3. W zeszłą niedzielę zakończył się kolejny przegląd muzyki kościelnej Cecyliada. Dziękujemy Akcji Katolickiej, CKiR oraz wszystkim zaangażowanym w odpowiednim przeprowadzeniu tego wydarzenia.
 4. Zapraszamy rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej na spotkanie jutro o godz.: 19:00 do kościoła. Prosimy, jeśli to możliwe, o przyjście obydwojga rodziców. Spotkanie komitetu organizacyjnego I Komunii odbędzie się w środę o godz.: 19:00.
 5. Do wtorku odmawiamy nowennę do MB Cudownego Medalika. We środę, wspomnienie MB od Cudownego Medalika, po Mszy wieczornej nabożeństwo Maryjne.
 6. We wtorek o 18:00, spotkanie grupy starszej przygotowującej się do bierzmowania.
 7. W przyszłą niedzielę w CKiR wyświetlony zostanie film o św. o. Pio. Będą dwa seanse o 16:00 i 18:30, bilety w cenie 16zł lub 14 zł, bilety można kupić od poniedziałku do piątku w godz. 8:30-15:30 w sekretariacie CKiR.
 8. W przyszłą niedzielę, mamy I Niedzielę Adwentu – rozpoczynającą nowy rok liturgiczny. Niedziela Adoracyjna. Zachęcamy by umieścić na drzwiach domów, a także w mieszkaniach, wieńce adwentowe z czterema świecami symbolizującymi cztery tygodnie przygotowania do świąt Bożego Narodzenia, wieńce pobłogosławimy w przyszłą niedzielę. Także pobłogosławimy opłatki na stół wigilijny. Dobrowolne ofiary za opłatki przeznaczone będą na opłacenie podatków i ubezpieczeń budynków parafialnych.
 9. Organizowany jest przez Stowarzyszenie Katolicka Wschowa, wyjazd autokarem na 28 rocznicę powstania Radia Maryja do Torunia dnia 7 grudnia. Zapisy w zakrystii. Koszt wyjazdu to tylko 55,0 zł, wyjazd 7 grudnia o godz. 5.00 spod klasztoru, powrót tego samego dnia w godz. wieczornych.
 10. Dziękujemy za posprzątanie naszego kościoła mieszkańcom ulic pl. Zamkowy, Rynek, Kościelna, Bema. O sprzątanie kościoła w piątek po Mszy wieczornej, prosimy mieszkańców ulic Lipowa, Matejki, Rzeźnicka.
 11. Przy wyjściach nowe numery Niedzieli 5zł i Gościa Niedzielnego 6 zł. W Gościu Niedzielnym jest dołączony kalendarz.
 12. W sobotę wspominamy św. Andrzeja Ap.

 Pozdrawiamy wszystkich Parafian, przybyłych Gości, Jubilatom i Solenizantom składamy najlepsze życzenia, Bożego błogosławieństwa i opieki świętych patronów.