Ogłoszenia parafialne
 1. Dziękujemy za dzisiejsze ofiary składne na remont Fary.
 2. Święto stulecia odzyskania niepodległości naszej Ojczyzny skłania nas do wyrażenia wielkiego dziękczynienia Panu Bogu za Jego opiekę nad Polską i jednocześnie do dalszej wytrwałej modlitwy za Ojczyznę. Po każdej Mszy świętej odśpiewamy pieśń Boże, coś Polskę, a przed Mszą o godz.: 13:00 odśpiewamy hymn państwowy. Obchody dnia niepodległości rozpoczną się Mszą o godz. 13:00 we Farze, po Mszy przejście pod pomnik – wotum wdzięczności na cmentarzu parafialnym.
 3. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek z przeznaczeniem na organizację przeglądu piosenek religijnych „Cecyliada”, który odbędzie się w dniach
  24 – 25 listopada we Farze.
 4. W poniedziałek będzie nieczynne Biuro Administracji Cmentarza Parafialnego.
 5. We wtorek święto Pierwszych Męczenników Polski, Benedykta, Jana, Izaaka, Mateusza i Krystyna, patronów naszej diecezji.
 6. Zapraszamy na wspólną modlitwę w intencji naszego miasta, w ramach przygotowania do Bożego Ciała, w sobotę o 20:00 w parafii św. Jadwigi.
 7. Nauki chrzcielne w klasztorze w sobotę o 19:00.
 8. Pamiątkowe biało-czerwone różańce zostały zamówione i będą w przyszłą niedzielę.  
 9.  Zachęcamy do włączenia się w modlitwę różańcową, jako dziękczynienie za otrzymanie niepodległości, jest jeszcze wiele wolnych dni. Modlitwa rozpocznie się 11 listopada i potrwa 33 dni. W zakrystii, można zapisywać się na listy osób które przyjmą na jeden dzień specjalny różaniec do swojego domu.
 10. Nowa prasa katolicka Niedziela i Gość Niedzielny do nabycia przy wyjściach z kościoła.
 11. Dziękujemy za posprzątanie Fary mieszkańców ulic: Sportowej, Strzeleckiej i Głogowskiej. W tym tygodniu prosimy o posprzątanie Fary mieszkańców ulicy Garbarskiej.
 12. Patroni tego tygodnia: Poniedziałek– św. bp Jozafat męcz. Sobota– św. Elżbieta Węgierska zak. Patronka zgromadzenia sióstr Elżbietanek.

Wszystkim Parafianom, przybyłym Gościom, życzymy błogosławionej niedzieli. Solenizantom, jubilatom tego tygodnia składamy najlepsze życzenia.