1. Dzisiaj niedziela Adoracyjna. Dziękujemy za ofiary złożone 1 listopada, na cmentarzu parafialnym, przeznaczone na utrzymanie cmentarza parafialnego.
 2. Od poniedziałku do soboty o 17:30, zapraszamy na nabożeństwa za zmarłych, które odprawiamy przy ołtarzu krzyża. Do 8 listopada można zyskiwać odpusty za zmarłych. Za ławkami są wolne kartki na wypominki.
 3. Spotkanie starszej grupy przygotowującej się do bierzmowania we wtorek na Mszy wieczornej.
 4. W środę spotkanie duszpasterstwa nauczycieli o 18:45.
 5. W piątek rocznica poświęcenia bazyliki na Lateranie – Matki kościołów Miasta i Świata.
 6. Nauki chrzcielne w naszej parafii w sobotę o 19:00.
 7. W przyszłą niedzielę taca przeznaczona jest na remont dachu Fary. Jak zauważyliśmy zostały rozstawione rusztowania, została zmieniona organizacja ruchu, dlatego, ze względów bezpieczeństwa, do końca remontu wejście do kościoła jest tylko głównym wejściem. Prosimy o zachowanie ostrożności przechodząc koło Fary. Wejście na teren prac budowlanych jest zabronione, osoby wchodzące bez zezwolenia czynią to na własną odpowiedzialność.
 8. W przyszłą niedzielę wspomnienie bpa Marcina z Tours, odpust w WSD w Paradyżu. W ten dzień obchody 100 rocznicy odzyskania niepodległości przez nasz Naród. Powiatowe obchody dnia niepodległości rozpoczną się Mszą o godz. 13:00 we Farze, po Mszy przejście pod pomnik na cmentarzu parafialnym. W zakrystii można nabyć pamiątkowe biało-czerwone różańce. Różaniec – cegiełka na budowę pomnika jest w cenie 20 zł.
 9. Zachęcamy do włączenia się w modlitwę różańcową, jako dziękczynienie za otrzymanie niepodległości, jest jeszcze wiele wolnych dni. Modlitwa rozpocznie się 11 listopada i potrwa 33 dni. W zakrystii, można zapisywać się na listy osób które przyjmą na jeden dzień specjalny różaniec do swojego domu.
 10. Harcerze Hufca Wschowa ZHP zapraszają na widowisko historyczne przygotowane z okazji 100-lecia Niepodległości Polski. Przedstawienie „Vivat Niepodległa” odbędzie się w sobotę 10 listopada o godz. 17.15 w kościele p.w. św. Jadwigi Królowej we Wschowie.
 11. Nowa prasa katolicka Niedziela i Gość Niedzielny do nabycia przy wyjściach z kościoła.
 12. Dziękujemy za posprzątanie Fary. W tym tygodniu prosimy o posprzątanie Fary w piątek mieszkańców ulic Sportowa, Strzelecka, Głogowska.
 13. W sobotę patronuje św. Leon Wielki pap. i DK

 

Wszystkim Parafianom, przybyłym Gościom, życzymy błogosławionej niedzieli. Solenizantom, jubilatom tego tygodnia składamy najlepsze życzenia.