• Na cmentarzu parafialnym Msza święta oraz procesja za zmarłych rozpocznie się o godz. 10:00, taca przeznaczona jest na utrzymanie cmentarza. Po Mszy św. możliwość poświęcenia pomników.
 • Na cmentarzu komunalnym o godz. 13:00. 
 1. Dziś uroczystość poświęcenia własnego kościoła. Uroczystość tę obchodzi się w ostatnią niedzielę października, w kościołach, w których dokładna data poświęcenia nie jest znana.
 2. Przy ołtarzu krzyża są jeszcze kartki wypominkowe jak co roku na kartkach zaznaczona jest godzina oraz dzień w którym będziemy modlić się za zmarłych. Prosimy także o czytelne wypisanie imion na wypominkach w mianowniku – można je składać do ostatniej niedzieli października za złożone ofiary wypominkowe już dziś dziękujemy. Nabożeństwo wypominkowe jak co roku odbywają się przy ołtarzu Krzyża w dni powszednie o godz. 17:15 w niedzielę po każdej Mszy świętej.
 3. Zbliża się uroczystość Wszystkich Świętych. Zachęcamy do duchowego przygotowania się do uroczystości korzystając z sakramentu pokuty i pojednania oraz przyjęcia Komunii św., a także do uporządkowania cmentarza oraz grobów.
 4. 2 listopada w liturgiczne wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych – Dzień Zaduszny. W naszym kościele tego dnia sprawujemy trzy Msze święte o godz. 6:30, 9:00 i 18:00. o godz. 17:15 nabożeństwo w czasie którego polecać będziemy zmarłych kapłanów, siostry zakonne oraz zmarłych parafian. Po Mszy św. wieczornej zapraszamy na wspólne wyjście na cmentarz parafialny. Można przynieść ze sobą zapalone znicze, po dojściu modlitwa za zmarłych około 18:45.
 5. Biuro Administracji Cmentarza zwraca się z prośbą, aby podczas porządkowania swoich grobów zebrane liście wrzucać do worków z odpadami biodegradowalnymi, a nie do kosza na śmieci.
 6. Zapraszamy do udziału w Korowodzie Wszystkich Świętych dnia 31. października, który rozpocznie się Mszą świętą w parafii św. Jadwigi Królowej o godz. 18.00. po Mszy nasz Korowód wyruszy przez miasto do Kościoła Farnego gdzie zakończymy wydarzenie konkursem z nagrodami na najlepsze przebranie za świętego lub błogosławionego. Zapraszamy wszystkich a szczególnie rodziny z dziećmi. Prosimy zabrać ze sobą latarkę.
 7. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca: W czwartek nabożeństwa w intencji zmarłych kapłanów, sióstr zakonnych i braci zakonnych o godz. 17:15. W piątek okazja do spowiedzi św. od godz. 17:15. Nabożeństwo wynagradzające Najświętszego Sercu Pana Jezusa zostanie odprawione po Mszy św. W sobotę modlitwa Żywego Różańca wraz ze zmianą tajemnic podczas Mszy św. o godz. 11:00. Ksiądz Rafał i ksiądz Łukasz odwiedzą swoich chorych w sobotę o zwykłej porze.
 8. Dziękujemy za posprzątanie kościoła mieszkańcom ulicy: Chopina, Szymanowskiego, Wieniawskiego. W tym tygodniu sprzątanie jest w piątek o godz. 18:30 i o to prosimy mieszkańców: ul. Ogińskiego, Osadnicza,55 Poznańskiego Pułku Piechoty.
 9. Jest już możliwość zamawiania Intencji Mszalne na rok 2024.
 10. Przy wyjściu nowe numery Niedzieli i Gościa Niedzielnego w cenie 10 zł.