1. Dziś niedziela misyjna, zbiórka do puszek na działalność misyjną Kościoła. Nabożeństwa różańcowe dla młodzieży i dorosłych codziennie o godz. 17:15, dla dzieci o godz. 16:30 w poniedziałek, środę oraz w piątek gdzie nastąpi zakończenie.
 2. Przy ołtarzu krzyża zostały wyłożone kartki wypominkowe – jak co roku na kartkach zaznaczona jest godzina oraz dzień, w którym będziemy modlić się za zmarłych. Prosimy także o czytelne wypisanie imion na wypominkach. Za złożone ofiary wypominkowe już dziś dziękujemy.
 3. Zbliża się uroczystość Wszystkich Świętych. Zachęcamy do duchowego przygotowania się do uroczystości korzystając z sakramentu pokuty i pojednania oraz przyjęcia Komunii św., a także do uporządkowania cmentarza oraz grobów.
 4. Biuro Administracji Cmentarza zwraca się z prośbą, aby podczas porządkowania swoich grobów zebrane liście wrzucać do worków  z odpadami biodegradowalnymi, a nie do kosza na śmieci.
 5. Zapraszamy do udziału w Korowodzie Wszystkich Świętych dnia 31. października, który rozpocznie się Mszą świętą w parafii św. Jadwigi Królowej o godz. 18.00. po Mszy nasz Korowód wyruszy przez miasto do Kościoła Farnego gdzie zakończymy wydarzenie konkursem z nagrodami na najlepsze przebranie za świętego lub błogosławionego. Zapraszamy wszystkich a szczególnie rodziny z dziećmi. Prosimy zabrać ze sobą latarkę.
 6. W sobotę Świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza – święto. Jest to jednocześnie dzień imienin Biskupa Zielonogórsko – Gorzowskiego Tadeusza Lityńskiego. Pamiętajmy w modlitwie i życzeniach
 7. Jest już możliwość zamawiania Intencji Mszalne na rok 2024.
 8. Informujemy, że dziś na Mszy świętej o godz. 18:00 rozpoczyna się kurs przedmałżeński. Zapisy na pierwszym spotkaniu. Koszt 100 zł.
 9. Przy wyjściu nowe numery Niedzieli i Gościa Niedzielnego w cenie 10 zł.
 10. Za tydzień w niedzielę uroczystość rocznicy poświęcenia własnego kościoła. Uroczystość tę obchodzi się w ostatnią niedzielę października, w kościołach, w których dokładna data poświęcenia nie jest znana.
 11. Do posprzątania kościoła z ul. Kurpińskiego, Głowackiego, Nowopolna nikt nie przyszedł. W tym tygodniu sprzątanie jest w piątek o godz. 18:30 i o to prosimy mieszkańców: ul. Chopina, Szymanowskiego, Wieniawskiego.
 • Na cmentarzu parafialnym Msza święta oraz procesja za zmarłych rozpocznie się o godz. 10:00, taca przeznaczona jest na utrzymanie cmentarza. Po Mszy św. możliwość poświęcenia pomników.
 • Na cmentarzu komunalnym o godz. 13:00.