Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/farawsch/domains/farawschowa.pl/public_html/wp-includes/post-template.php on line 324
Ogłoszenia parafialne
 1. Dziękujemy za dzisiejsze ofiary składane na remont wieży, po Mszach zbiórka do puszek na wsparcie stypendystów fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia.
 2. Zapraszamy na nabożeństwo różańcowe:
 • Dzieci w środę i piątek o 16:30
 • Młodzież i Dorosłych codziennie o 17:15.

Pozostając na Mszy i przyjmując Komunię świętą można uzyskać codziennie odpust zupełny. Tych, którzy nie mogą uczestniczyć w modlitwie wspólnotowej, zachęcamy do odmawiania różańca w rodzinie lub indywidualnie.

 1. Spotkanie duszpasterstwa nauczycieli w poniedziałek po Mszy wieczornej.
 2. We wtorek o 15:00 we Farze Msza w int. chorych, z racji dnia walki z cukrzycą.
 3. W środę, poświęcenie różańców dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej.
 4. W czwartek będziemy obchodzić Dzień Edukacji Narodowej. Wszystkim, nauczycielom, wychowawcom, katechetom, życzymy przede wszystkim wytrwałości i mocy Ducha Świętego na każdy dzień.
 5. W sobotę 43. rocznica wyboru papieża Jana Pawła II.
 6. Zapisy do bierzmowania młodzieży z klas VII SP nr1 będą:
 • we wtorek od 16:00, kl. 7 A i 7 B
 • w środę od 16:00, kl. 7 C i 7 D

kandydat przychodzi z rodzicem/opiekunem prawnym.

 1. Zbiórka ministrantów i lektorów w sobotę o 10:30.
 2. Kurs przedmałżeński w naszej Parafii rozpocznie się 24. października
  Mszą św. o godz.: 18:00 i potrwa do 30 października. Konferencje będą odbywały się codziennie przez siedem dni. Zapisy i informacje na pierwszym spotkaniu.
 3. Zbliża się listopad czas szczególnej modlitwy wypominkowej. Przy ołtarzu krzyża można wziąć kartki wypominkowe. Na kartkach podane są daty i godziny na których czytane będą wypominki. Prosimy o czytelne wypełnianie wypominek!
 4. Nowe numery Niedzieli i Gościa Niedzielnego dostępne są przy wyjściu bocznym od Starej Plebanii. Przy wyjściu bocznym są także kalendarze na przyszły rok.
 5. Dziękujemy za posprzątanie Fary parafianom z ulic: pl. Farny, Rzeźnicka, Rynek, pl. Zamkowy, Ratuszowa. W następną sobotę od 7:00, prosimy mieszkańców ulic: Powstańców Wlkp., Łazienna, Herbergera.
 6. W parafii św. Jadwigi Królowej we Wschowie odbywają się katechezy dla dorosłych i młodzieży. Katechezy są w poniedziałki i czwartki o godz. 18.45 w kościele.
 7. Wydział Duszpasterstwa Dzieci i Młodzieży oraz Wyższe Seminarium Duchowne w Paradyżu zaprasza na rekolekcje weekendowe dla młodzieży męskiej pt. „Bohaterowie Boga”, które odbędą się w Rokitnie, w dniach 15-17 października 2021 r. Przeznaczone są one dla młodzież męskiej od 14 roku życia.
 8. Zapraszamy na seans filmu „Wyszyński-zemsta czy przebaczenie”, który odbędzie się w przyszła niedzielę w CKiR o godz. 9:30 i 13:20, bilety będą dostępne dzień prędzej w Klubokawiarni.
 9. Przypominamy:
 • Biuro administracji cmentarza czynne:

w poniedziałki od 17:00 do 18:00.

 • Kancelaria parafialna czynna:

we wtorek od 10:00 do 11:00 i od 16:00 do 17:00

w sobotę od 9:00 do 10:00

Patroni tygodnia:

 • Środa bł. Honorat Koźmiński
 • Piątek św. Teresa od Jezusa
 • Sobota św. Jadwiga Śląska