1. Dziękujemy za dzisiejsze ofiary składane na remont wieży, po Mszach zbiórka do puszek na wsparcie stypendystów fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia.
 2. Zapraszamy na nabożeństwo różańcowe:
 • Dzieci w środę i piątek o 16:30
 • Młodzież i Dorosłych codziennie o 17:15.

Pozostając na Mszy i przyjmując Komunię świętą można uzyskać codziennie odpust zupełny. Tych, którzy nie mogą uczestniczyć w modlitwie wspólnotowej, zachęcamy do odmawiania różańca w rodzinie lub indywidualnie.

 1. Spotkanie duszpasterstwa nauczycieli w poniedziałek po Mszy wieczornej.
 2. We wtorek o 15:00 we Farze Msza w int. chorych, z racji dnia walki z cukrzycą.
 3. W środę, poświęcenie różańców dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej.
 4. W czwartek będziemy obchodzić Dzień Edukacji Narodowej. Wszystkim, nauczycielom, wychowawcom, katechetom, życzymy przede wszystkim wytrwałości i mocy Ducha Świętego na każdy dzień.
 5. W sobotę 43. rocznica wyboru papieża Jana Pawła II.
 6. Zapisy do bierzmowania młodzieży z klas VII SP nr1 będą:
 • we wtorek od 16:00, kl. 7 A i 7 B
 • w środę od 16:00, kl. 7 C i 7 D

kandydat przychodzi z rodzicem/opiekunem prawnym.

 1. Zbiórka ministrantów i lektorów w sobotę o 10:30.
 2. Kurs przedmałżeński w naszej Parafii rozpocznie się 24. października
  Mszą św. o godz.: 18:00 i potrwa do 30 października. Konferencje będą odbywały się codziennie przez siedem dni. Zapisy i informacje na pierwszym spotkaniu.
 3. Zbliża się listopad czas szczególnej modlitwy wypominkowej. Przy ołtarzu krzyża można wziąć kartki wypominkowe. Na kartkach podane są daty i godziny na których czytane będą wypominki. Prosimy o czytelne wypełnianie wypominek!
 4. Nowe numery Niedzieli i Gościa Niedzielnego dostępne są przy wyjściu bocznym od Starej Plebanii. Przy wyjściu bocznym są także kalendarze na przyszły rok.
 5. Dziękujemy za posprzątanie Fary parafianom z ulic: pl. Farny, Rzeźnicka, Rynek, pl. Zamkowy, Ratuszowa. W następną sobotę od 7:00, prosimy mieszkańców ulic: Powstańców Wlkp., Łazienna, Herbergera.
 6. W parafii św. Jadwigi Królowej we Wschowie odbywają się katechezy dla dorosłych i młodzieży. Katechezy są w poniedziałki i czwartki o godz. 18.45 w kościele.
 7. Wydział Duszpasterstwa Dzieci i Młodzieży oraz Wyższe Seminarium Duchowne w Paradyżu zaprasza na rekolekcje weekendowe dla młodzieży męskiej pt. „Bohaterowie Boga”, które odbędą się w Rokitnie, w dniach 15-17 października 2021 r. Przeznaczone są one dla młodzież męskiej od 14 roku życia.
 8. Zapraszamy na seans filmu „Wyszyński-zemsta czy przebaczenie”, który odbędzie się w przyszła niedzielę w CKiR o godz. 9:30 i 13:20, bilety będą dostępne dzień prędzej w Klubokawiarni.
 9. Przypominamy:
 • Biuro administracji cmentarza czynne:

w poniedziałki od 17:00 do 18:00.

 • Kancelaria parafialna czynna:

we wtorek od 10:00 do 11:00 i od 16:00 do 17:00

w sobotę od 9:00 do 10:00

Patroni tygodnia:

 • Środa bł. Honorat Koźmiński
 • Piątek św. Teresa od Jezusa
 • Sobota św. Jadwiga Śląska