1. Dziś XXV Niedziela Zwykła w ciągu roku liturgicznego. Dziękujemy za złożone ofiary w zeszłym tygodniu na KUL i IFT w Zielonej Górze – zebraliśmy: 760, 50 zł.
 2. Po Mszy świętej o godz. 12:00 spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii świętej.
 3. W poniedziałek (25.09.2023r.) Zapraszamy członków oraz nowe i chętne osoby na spotkanie Parafialnego Zespołu Caritas po Mszy świętej wieczornej w salkach parafialnych. 
 4. W piątek Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała – święto. W tym dniu Msza święta tradycyjnie będzie sprawowana przy ołtarzu Aniołów.
 5. W sobotę zbiórka ministrantów, lektoratów i kandydatów – szczególnie zachęcamy i zapraszamy uczniów klasy III, o godz. 10:00 w Farze.
 6. Od przyszłej niedzieli zapraszamy do udziału w nabożeństwach różańcowych dla młodzieży i dorosłych codziennie o godz. 17:15. Jak co roku zapraszamy wszystkie wspólnoty naszej parafii do prowadzenia rozważań możliwość zapisu w zakrystii. Od 02 października różaniec dla dzieci w: poniedziałki, środy i piątki godz. 16:30.
 7. Diecezjalna Pielgrzymka Róż Żywego Różańca oraz Apostolstwa Margaretka odbędzie się w sobotę, 7 października br., pod hasłem „Nikt nie ma większej miłości”. Podczas uroczystości nastąpi wprowadzenie relikwii Błogosławionej Rodziny Ulmów. Zapisy w zakrystii koszt wyjazdu 50 zł.
 8. Z ul. Polna, Piaskowa, Wierzbowa, Lawendowa i nowych ulic nikt nie przyszedł do sprzątania kościoła. W tym tygodniu sprzątanie jest w piątek o godz. 18:30 i o to prosimy mieszkańców ul. Moniuszki, Kilińskiego.
 9. Dnia 03. października br. o godz. 17:00 zapraszamy do Centrum Kultury i Rekreacji we Wschowie na wyjątkowe spotkanie „Świadkowie mówią… Ulmowie. Kto ratuje jedno życie, ratuje cały świat.”
 10. Informujemy osoby zainteresowane że kurs przedmałżeński w naszej parafii odbędzie się w dniach od 22 do 28 października 2023r. Rozpoczęcie na Mszy św. niedzielnej o godz. 18:00 spotkania będą miały miejsce codziennie w kościele o godz. 19:00. Zapisy na pierwszym spotkaniu. Koszt 100 zł.
 11. Zapraszamy do włączenia się w inicjatywę nieustającego różańca w intencji pokoju na świecie i o Boże błogosławieństwo dla Polski. Polega to na wybraniu stałej pory i odmawianiu jednej części różańca przez cały październik. Zapisy przez stronę nieustajacyrozaniec.pl lub numery podane na plakacie 
 12. Przy wyjściu nowe numery Niedzieli i Gościa Niedzielnego w cenie 10 zł.