Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/farawsch/domains/farawschowa.pl/public_html/wp-includes/post-template.php on line 324
Ogłoszenia parafialne
 1. Dziś XXIV Niedziela Zwykła w ciągu roku liturgicznego. Dziękujemy za złożone ofiary na remont Fary zebraliśmy: 8110 zł, po Mszy świętej – zbiórka do puszek na KUL i IFT w Zielonej Górze.
 2. Dzisiejszej niedzieli przypada rocznica agresji sowieckiej na Polskę – Dzień Sybiraka. Pamiętajmy o Polakach wywiezionych i zamordowanych przez sowietów w naszej modlitwie.
 3. Za tydzień po Mszy św. o godz. 12:00 spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii świętej.
 4. W poniedziałek św. Stanisława Kostki, zakonnika, patrona Polski – święto, a w czwartek św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty – święto.
 5. W piątek (22.09.2023r.) spotkanie dla grupy starszej (klasa VIII) przygotowującej się do sakramentu bierzmowanie. Kandydaci przychodzą na Msze św. o godz. 18:00 a po niej spotkanie. 
 6. Parafia św. Jadwigi we Wschowie rozpoczyna w piątek (22.09.2023r.) o godz. 19:30 cykl katechez dla osób powyżej 21 roku życia, którzy pragną przygotowywać się do sakramentu bierzmowania. Zapisy na pierwszym spotkaniu.
 7. W sobotę zbiórka ministrantów, lektoratów i kandydatów – szczególnie zachęcamy i zapraszamy uczniów klasy III , o godz. 10:00 w Farze.
 8. W sobotę 23 września odbędzie się 35 Diecezjalna Pielgrzymka Nauczycieli do Rokitna – informacje na plakacie.
 9. Diecezjalna Pielgrzymka Róż Żywego Różańca oraz Apostolstwa Margaretka odbędzie się w sobotę, 7 października br., pod hasłem „Nikt nie ma większej miłości”. Podczas uroczystości nastąpi wprowadzenie relikwii Błogosławionej Rodziny Ulmów. Zapisy w zakrystii koszt wyjazdu 50 zł.
 10. Dziękujemy za posprzątanie kościoła mieszkańcom ul. 17 pułku Ułanów. W tym tygodniu sprzątanie jest w piątek o godz. 18:30 i o to prosimy mieszkańców ul. Polna, Piaskowa, Wierzbowa, Lawendowa i nowe ulice.
 11. Przy wyjściu nowe numery Niedzieli i Gościa Niedzielnego w cenie 10 zł.