1. Dzisiaj rozpoczynamy Tydzień Misyjny. Modlimy się w intencji misji i misjonarzy zakonnych i świeckich. Prosimy Pana Boga, aby mogli oni skutecznie wypełniać swoje powołanie i nieść Ewangelię ludom i narodom, które wiarę zagubiły albo dotąd Pana Boga nie poznały.
 2. Dziękujemy za ofiary składane na remont fary zebraliśmy 6220,62zł. Na Dzieło Nowego Tysiąclecia zostało przekazanie 1010 zł.
 3. Za tydzień, w ostatnią niedzielę października, świętujemy rocznicę poświęcenia własnego kościoła. Dzień imienin bp. Tadeusza Lityńskiego.
 4. Przy ołtarzu krzyża można wziąć kartki wspominkowe. Na kartkach podane są daty i godziny na których czytane będą wypominki. Prosimy o czytelne wypełnianie wypominek!
 5. 1 listopada Msze na cmentarzach we Wschowie będą na cmentarzu komunalnym o godz. 11:00, na cmentarzu parafialnym z poświęceniem pomnika o godz. 13:00. Zachęcamy do duchowego przygotowania się do Uroczystości Wszystkich Świętych, przez sakrament pokuty i pojednania, Komunię świętą i modlitwę za zmarłych. W dniach 1-8 listopada można uzyskać codziennie odpust zupełny dla jednego zmarłego. Prosimy o godne zachowanie się na miejscach spoczynku zmarłych.
 6. Zachęcamy do licznego udziału w codziennej Mszy Świętej i w nabożeństwie różańcowym. Nabożeństwo różańcowe:
 • Dla dorosłych codziennie o godz. 17:15.
 • Dla dzieci w poniedziałki i czwartki o 16:30
 1. Próba scholii dziecięcej odbędzie się we wtorek o godz.: 16:30 w salce przy
  starej plebanii.
 2. Kurs przedmałżeński w naszej Parafii rozpocznie się 21. października
  mszą św. o godz.: 18:00. Konferencje będą odbywały się codziennie
  przez siedem dni. Zapisy na pierwszym spotkaniu w niedzielę.
 3. W zakrystii jest nowa książka intencji na przyszły rok, można zamawiać intencje, a także Msze gregoriańskie.
 4. Administracja Cmentarza Parafialnego we Wschowie (tzw. stary cmentarz) informuje, że w tygodniu zostały oznaczone groby nieopłacone. Bardzo prosimy osoby dzierżawiące miejsca pochówku na naszym cmentarzu o uregulowanie zaległości w Biurze Administracji przy Placu Farnym 2 we Wschowie w tym tygodniu biuro czynne jest w poniedziałek, wtorek i czwartek w godz. 17:00-19:00.
 5. Prasa katolicka Niedziela i Gość Niedzielny do nabycia przy wyjściach z kościoła.
 6. Dziękujemy za posprzątanie Fary i złożone ofiary na kwiaty mieszkańcom ulicy: ks. Kostki do nr-u 25. W tym tygodniu prosimy o posprzątanie Fary w piątek mieszkańców ulicy ks. Kostki od nr-u 26 do końca.
 7. Jutro w kalendarzu liturgicznym wspominamy św. Jana Pawła II

Matce Bożej Różańcowej polecamy Parafian, solenizantów i jubilatów tego tygodnia.