1. Dziękujemy za ofiary składane na działalność misyjną Kościoła. Dzisiejsza, niedziela obchodzona jest jako rocznica poświęcenia kościoła. Dzień imienin bp. Tadeusza Lityńskiego. Zbiórka do puszek na pomoc Kościołowi Katolickiemu na wschodzie.
 2. Ostatnie nabożeństwa różańcowe:
 • Dla dorosłych codziennie do środy o godz. 17:15.
 • Dla dzieci w poniedziałek o 16:30
 1. We wtorek nie ma nauk chrzcielnych. Nauki w przyszłym miesiącu będą w zmienionej formie. W pierwszą sobotę będą w parafii św. Jadwigi w drugą sobotę w naszej parafii w trzecią sobotę w parafii św. Józefa – klasztorze wszystkie nauki rozpoczynają się o godz. 19:00.
 2. W środę zapraszamy na spotkanie ze świętymi – Bal Wszystkich Świętych. Wyjście z pod Fary ok. 18:45, idziemy w stronę klasztoru gdzie dołączą się uczestnicy z klasztoru, ok. 19:00 rozpoczniemy Bal w kościele św. Jadwigi. Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych do udziału i przebranie się wyłącznie w stroje świętych, błogosławionych i aniołów. W planie Balu modlitwa, mnóstwo muzyki, rozdanie Oskarów – aniołów za najpiękniejsze stroje w różnych kategoriach wiekowych, konkurs wiedzy o świętych, procesja z lampionami, świecami, zniczami które przynosimy ze sobą.
 3. 1 listopada Msze święte na cmentarzach we Wschowie będą:
 • na cmentarzu komunalnym o godz. 11:00,
 • na cmentarzu parafialnym z odsłonięciem pomnika o godz. 13:00, taca przeznaczona jest na utrzymanie cmentarza. O 12:30 procesja z modlitwami za zmarłych na cmentarzu.

Pamiętajmy, że w tym dniu mamy obowiązek uczestniczenia we Mszy Świętej. W naszym kościele Farnym Msze św. sprawowane będą o godz. 7:00 i 8:30.

 1. Przy ołtarzu krzyża można wziąć kartki wspominkowe. Na kartkach podane są daty i godziny na których czytane będą wypominki. Prosimy o czytelne wypełnianie wypominek! Wypominki czytamy w sobotę od godz. 17:30 oraz w najbliższą niedzielę na Mszach Świętych.
 2. 2 listopada, we wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych w naszym kościele będą sprawowane Msze Święte o godz. 6:30, 9:00 i o 18:00. Zapraszamy na nabożeństwo za zmarłych o godz. 17:30, w czasie którego polecać będziemy szczególnie osoby, które odeszły w minionym roku, zapraszamy rodziny tych osób. Po Mszy wieczornej, zapraszamy na wspólne wyjście na cmentarz parafialny, przynosimy ze sobą zapalone znicze, po dojściu litania i modlitwy za zmarłych.
 3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek o 8:30 Msza o liczne i święte powołania do kapłaństwa, także z naszej parafii. W pierwszy piątek okazja do spowiedzi świętej od godz. 17:00. W sobotę odwiedziny chorych w domach o zwykłej porze. O godz. 11:00 Msza i nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP zmiana tajemnic Żywego Różańca.
 4. Dziękujemy za uiszczanie opłat za miejsca na cmentarzu. Biuro cmentarza parafialnego czynne jest w poniedziałki w godzinach 17 – 19.
 5. 10 listopada odbędzie się gra miejska dla wszystkich, organizowana przez harcerzy – informacje w gablocie.
 6. Zbliża się uroczystość państwowa – 100 rocznica odzyskania niepodległości. 11 listopada powiatowe obchody dnia niepodległości rozpoczną się Mszą o godz. 13:00 we Farze. W zakrystii można nabyć pamiątkowe biało-czerwone różańce, które zaraz pobłogosławimy. Różaniec – cegiełka na budowę pomnika jest w cenie 20 zł.
 7. Po pielgrzymce Żywego Różańca zrodziła się inicjatywa oddolna, modlitwy za naszą Ojczyznę. Po zasięgnięciu opinii wiernych, podejmujemy wyzwanie modlitwy dziękczynnej za odzyskanie niepodległości. Modlitwa rozpocznie się 11 listopada i potrwa 33 dni jako dziękczynienie za odzyskanie niepodległości. W zakrystii, można zapisywać się na listy osób które przyjmą na jeden dzień specjalny różaniec do swojego domu. Wszelkie informacje na kartkach wyłożonych przy wyjściach z kościoła.
 8. Nowa prasa katolicka Niedziela i Gość Niedzielny do nabycia przy wyjściach z kościoła. W Gościu Niedzielnym artykuł jest o s. Iwonie Król.
 9. Dziękujemy za posprzątanie Fary. W tym tygodniu prosimy o posprzątanie Fary w piątek mieszkańców ulic: Łąkowej, Nowej, al. PCK.

Wszystkim Świętym polecamy Parafian, solenizantów i jubilatów tego tygodnia.