Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/farawsch/domains/farawschowa.pl/public_html/wp-includes/post-template.php on line 324
Ogłoszenia parafialne
  1. Za tydzień odpust ku czci MB Pocieszenia – patronki miasta. Zapraszamy w  sobotę o godz. 19:00 na wieczór uwielbiania, a w niedziele uroczystość ku czci Patronki Wschowy o godz. 11:00 w Klasztorze Ojców Franciszkanów.
  2. Dziś ostatni raz odprawiana jest Msza święta o godz. 19:00. Tym samym kończymy już czas wakacyjno-urlopowy. Od następnej niedzieli Msze Święte tradycyjnie sprawowane będą o godz. 18:00.
  3. Odnowa w Duchu Świętym zaprasza na Mszę św. i adorację dziękczynną w środę, 30 sierpnia 2023r. o godz. 18:00 – Klasztor Ojców Franciszkanów.     
  4. W tym tygodniu przypada pierwszy piętek i sobota miesiąca:
  5. Spowiedź św. w piątek od godz. 17:30 – zachęcamy szczególnie uczniów którzy rozpoczynają nowy rok szkolny i katechetyczny. Msza święta i modlitwa wynagradzająca NSPJ o godz. 18:00
  6. W sobotę Msza św. Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi oraz modlitwa Żywego Różańca o godz. 11:00
  7. W sobotę księża odwiedzą swoich chorych z posługą sakramentalną.
  8. W piątek rocznica wybuchu II wojny światowej. W tym dniu pamiętajmy w naszej modlitwie o poległych i pomordowanych w obronie Ojczyzny.
  9. Dziękujemy za posprzątanie kościoła mieszkańcom ul. Garbarka, Łąkowa, Wałowa. W tym tygodniu sprzątanie jest w piątek o godz. 18:30 i o to prosimy mieszkańców ul. Ks. A. Kostki, Okrężna.
  10. Przy wyjściu nowe numery Niedzieli i Gościa Niedzielnego w cenie 10 zł.