1. Dziękujemy za ofiary składane na remont Fary zebraliśmy 6654,54 zł
 2. Trwa pełnia lata, wakacji, urlopów. Dostrzegajmy tych, którzy pozostali na uboczu, którzy może w szczególny sposób potrzebują naszej pomocy. Pamiętajmy też o trudzie rolników podczas żniw; każda kromka chleba to pot i wiele godzin ludzkiej pracy. Przypominamy o odpowiednim stroju w miejscach kultu, szczególnie na Mszy Świętej!
 3. Zmiany w parafii na czas wakacji:
 • Cały Lipiec biuro administracji cmentarza będzie nieczynne.
 • Kancelaria parafialna czynna we wtorek od 16:00 do 17:00 i w sobotę od 9:00 do 10:00
 • Msza święta w Niedzielę z godz. 18:00, zostaje przesunięta na godz. 19:00.
 1. Dzisiaj ok. 12:45, zostanie wyświetlony krótki film o Pomniku Wdzięczności, który nawiązuje do wystawy znajdującej się w kościele. Po filmie prof. Stanisław Mikołajczak opowie o burzliwych losach Pomnika oraz jego odbudowie. Będą rozprowadzane także cegiełki na odbudowę pomnika. Serdecznie zapraszamy!
 2. W czwartek, obchodzimy święto św. Jakuba Apostoła. Spośród Apostołów jest pierwszym, a po Szczepanie drugim męczennikiem Kościoła. W roku 44 na rozkaz Heroda został ścięty mieczem. Zapraszamy na dni św. Jakuba w Sanktuarium w Jakubowie k. Głogowa.
 3. Także w czwartek modlimy się za wszystkich kierowców, powierzając ich opiece św. Krzysztofa. Błogosławieństwo pojazdów w przyszłą niedzielę po Mszy o godz. 10:00.
 4. W najbliższych dniach wyruszają piesze pielgrzymki naszej diecezji, min, z Głogowa czy Zielonej Góry, zapraszamy do udziału w rekolekcjach w drodze.
 5. Dziękujemy za posprzątanie naszego kościoła, z ulicy Ogrodowej blok nr 2 nikt nie przyszedł. W piątek o sprzątanie kościoła po Mszy wieczornej, prosimy mieszkańców ulicy Ogrodowej pozostałe numery.
 6. Przy wyjściach nowe numery Niedzieli i Gościa Niedzielnego.
 7. W tym tygodniu patronują nam:
 • W poniedziałek św. Maria Magdalena
 • We wtorek św. Brygida patr. Europy
 • W środę św. Kinga
 • W piątek święci Joachim i Anna rodzice NMP

Solenizantów i jubilatów nowego tygodnia powierzamy opiece świętych patronów. Wszystkim odpoczywającym na wakacjach i urlopach oraz naszym gościom życzymy radości i pięknych chwil w gronie rodziny i przyjaciół.