1. Dzisiaj XIII Niedziela Zwykła w ciągu roku liturgicznego. Za tydzień taca przeznaczona na remont Fary.
  2. Przypominamy, że od dziś następuje zmiana godziny wiecznej Mszy święte, w NIEDZILĘ z 18:00 na 19:00. Pozostałe godziny bez zmian. Podczas urlopów i wakacji zwróćmy uwagę na strój w miejscach kultu religijnego – niech będzie godny tego miejsca, pamiętajmy także o codziennej modlitwie i niedzielnej Eucharystii.
  3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i piątek miesiąca:
  4. W czwartek o godz. 17:30 wystawnie Najświętszego Sakramentu oraz modlitwa o nowe powołania kapłańskie zakonne i misyjne a następnie Msza św.
  5. W piątek spowiedź św. o godz. 17:30 po Mszy św. wieczornej litania do Serca Pana Jezusa.
  6. Dziękujemy za pomoc w organizacji miejsc noclegowych (przyjęcia pielgrzymów) z poniedziałku na wtorek. Informujemy, że pielgrzymi dotrą do Wschowy na Msze św. około o godz. 16:30 – po Eucharystii bardzo proszę, aby wszyscy przyjmujący pielgrzymów byli obecni około godz. 17:00. Natomiast zapraszamy wszystkich parafian na godz. 21:00 na Apel Jasnogórski który poprowadzą pielgrzymi.  
  7. W czwartek (06.07.2023r.) będziemy również gościć pielgrzymkę rowerową z Rzepina na Jasną Górę. Zwracam się z uprzejmą prośbą, aby pomóc w organizacji posiłku dla pielgrzymów – osoby które mogłyby upiec ciasto, faworki, przygotować sałatki, kanapki itp. proszę o zgłoszenie się do zakrystii.
  8. Wspólnota mężczyzna zaprasza i zachęca wszystkich panów – czy to wnuków czy dziadków, kawalerów, mężów i ojców do wspólnej modlitwy w Farze w sobotę (08.07.2023r.) o godz. 19:00.
  9. Zapraszamy w sobotę na Msze św. o godz. 18:00 w intencji: O dar beatyfikacji Służebnicy Bożej siostry M. Iwony Król. Za osoby zaangażowane w proce procesu oraz we wszystkich intencjach zanoszonych przez wstawiennictwo Służebnicy Bożej.
  10. Dziękujemy za posprzątanie kościoła mieszkańcom ul. Ogrodowa bloki. W tym tygodniu sprzątanie jest w piątek o godz. 18:30 i o to prosimy mieszkańców ul. Konopnickiej.
  11. Przy wyjściu nowe numery Niedzieli i Gościa Niedzielnego w cenie 10 zł.

Informujemy, że w lipcu oraz sierpniu Biuro Administracji Cmentarza będzie nieczynne. Wszelkie formalności prosimy załatwiać w trakcie urzędowania kancelarii.

KANCELARIA PARAFIALNA CZYNNA we wtorek: od 10:00 do 11:00 i od 16:00 do 17:00 w sobotę: 9:00 – 10:00