1. Dziś VI Niedziela w ciągu roku liturgicznego. Dziękujemy za ofiary składane na tace które są przeznaczona na remont Fary. Po Mszy świętej zbiórka do puszek na rzecz ofiar trzęsienia ziemi w Turcji i Syrii.
  2. Dziękujemy za pomoc w przygotowaniu kościoła do pierwszej sesji komisji diecezjalnej procesu siostry M. Iwony Król oraz Uroczystej Mszy Świętej pod przewodnictwem ks. Biskupa Tadeusza Lityńskiego. Wyrazy szacunku i podziękowania kierujemy w stronę państwa Waldemara i Iwony Ałdaś, pana Mieczysława Sobeckiego, pana Krzysztofa Jasek, a także wspólnocie Parafialnej Akcji Katolickiej oraz tym parafianom którzy pomagali w sprzątaniu kościoła i w dekoracji świątyni. Dziękujemy również, za asystę i czynny udział na Mszy św. Liturgicznej Służbie Ołtarza. Dziękujemy za obecność i zaangażowanie w imieniu własnym oraz Zgromadzenia Sióstr św. Elżbiety. 
  3. Za tydzień po Mszy św. o godz. 12:00 spotkanie, dla rodziców oraz dzieci przygotowujących się do I Komunii św.
  4. Zbiórka dla lektorów, ministrantów i kandydatów w sobotę o godz.10:00 w kościele.
  5. Parafialny Zespół Caritas, zaprasza seniorów z naszej parafii w dniu 16 lutego (tłusty czwartek) na wspólną Eucharystię o godz. 18.00 natomiast po Mszy św. na spotkanie w Domu Parafialnym pod hasłem: „Starość może być radosna i piękna”. Będzie to integracyjne i radosne spotkanie przy śpiewie i tradycyjnym pączku. Z racji ograniczonych miejsc, decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisy w  zakrystii.
  6. Dnia 18 marca – sobota – Parafialny Zespół Caritas pragnie zorganizować jednodniową pielgrzymkę do Polskiego Nazaretu – Narodowego Sanktuarium św. Józefa w Kaliszu. Koszt pielgrzymki 80 zł. Zapisy w zakrystii lub u pani Haliny Drgas. Tel. 691672444.

W liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominamy:

  • św. Cyryla i Metodego patronów Europy

Biuro Administracji Cmentarza CZYNNE 

w poniedziałek od 17:00 do 18:00.

KANCELARIA CZYNNA:

we wtorek od 10:00 do 11:00 i od 16:00 do 17:00

w sobotę: od 9:00 do10:00.