1. Dziś V Niedziela Zwykła w ciągu roku liturgicznego po wszystkich Mszach świętych wystawnie Najświętszego Sakramentu. Przy wyjściu z kościoła zbiórka do puszek na potrzeby hospicjów naszej diecezji przed Światowym Dniem Chorego. Za tydzień taca przeznaczona jest na remont Fary.
  2. W niedzielę 11. lutego – Światowy Dzień Chorego. Nabożeństwo dla chorych i modlitwy w intencji chorych wraz z Sakramentem Namaszczenia o godz. 10:00. W tym dniu otoczmy modlitwą i pamięciom osoby starsze, samotne i chore, pomóżmy im również tym dniu uczestniczyć we Mszy św.
  3. Zapraszamy w przyszły piątek na Msze św. o godz. 18:00 w intencji: O dar beatyfikacji Służebnicy Bożej siostry M. Iwony Król. Za osoby zaangażowane w proce procesu oraz we wszystkich intencjach zanoszonych przez wstawiennictwo Służebnicy Bożej. W tym dniu przypada pierwsza rocznica rozpoczęcia procesu beatyfikacyjnego – Uroczystością będzie przewodniczył ks. prof. Adam Kalbarczyk.   
  4. Zaprasza mieszkańców na wyjątkowy wykład poświęcony niezwykłej postaci siostry Iwony Król, elżbietanki ze Wschowy, która swoim życiem i działaniem na trwałe zapisała się w historii miasta. Wykład pt. „Cicha Bohaterka Wschowy” poprowadzi pani Jolanta Pawłowska, a odbędzie się on 7 lutego o godzinie 16:30 w siedzibie Biblioteki przy Placu Farnym 3. Wstęp na wydarzenie jest wolny.
  5. Wspólnota mężczyzna zaprasza wszystkich panów – czy to wnuków czy dziadków, kawalerów, mężów i ojców do wspólnej modlitwy w sobotę (10.02.2024r.) o godz. 19:00.
  6. W sobotę dnia 10. lutego spotkanie dla lektorów, ministrantów i kandydatów w kościele o godz. 11:00.
  7. Dziękujemy za posprzątanie kościoła mieszkańcom z ulicy: Konopnickiej.   W tym tygodniu sprzątanie jest w piątek o godz. 18:30 i o to prosimy mieszkańców ulicy: Zielony Rynek, Kasztanowa, Czarna.