1. Dziś IV Niedziela Zwykła w ciągu roku liturgicznego. Za tydzień przypada pierwsza niedziela miesiąca po Mszach świętych wystawnie Najświętszego Sakramentu, również w przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na potrzeby hospicjów naszej diecezji przed Światowym Dniem Chorego.
  2. W najbliższy piątek (2. lutego 2024r.) przypada MB Gromnicznej czyli liturgiczne Ofiarowanie Pańskie w tym dniu Msze św. o godz. 6:30, 16:00 i 18:00 w tym dniu błogosławieństwo gromnic oraz świec dla dzieci przystępujących do pierwszej Komunii św. o godz. 16:00. Jest to również patronalne święto osób konsekrowanych pamiętajmy w tym dniu o siostrach zakonnych polecając szczególnie Zgromadzenie Sióstr św. Elżbiety oraz Zgromadzenie Córek Maryi Niepokalanej, a także wdowę konsekrowaną i braci zakonnych znajdują się w naszym mieście. Taca w tym dniu przeznaczona na potrzeby zakonów kontemplacyjnych.
  3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca:
  • W czwartek wystawienie Najświętszego Sakramentu wraz z  nabożeństwem w intencji powołań o godz. 17:30 oraz Msza święta o nowe powołania kapłańskie i zakonne po Eucharystii spotkanie Przyjaciół Paradyża. 
  • W piątek okazja do spowiedzi św. od godz. 17:30 po Mszy św. Nabożeństwo wynagradzające Najświętszemu Sercu Pana Jezusa   
  • W sobotę, o godz. 11:00 Msza święta Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi oraz modlitwa Żywego Różańca wraz ze zmianą tajemnic.
  • Ksiądz Rafał i ksiądz Łukasz odwiedzą swoich chorych w sobotę o zwykłej porze.

4. Dziękujemy za posprzątanie kościoła mieszkańcom z ulicy: Ogrodowa bloki. W tym tygodniu sprzątanie jest w piątek o godz. 18:30 i o to prosimy mieszkańców ulicy: Konopnickiej.