Intencje mszalne
  1. Dzisiaj XVI Niedziela Zwykła w ciągu roku liturgicznego. Kościół wspomina dziś św. Brygidę – współpatronkę Europy. Po każdej Mszy św. Możemy wesprzeć nasz Parafialny Zespół Caritas, który wraz z rodzicami ministrantów przygotowali kiermasz ciastek. W ten sposób pragniemy przyjść z pomocą ministrantom i młodzieży w różnego rodzaju wyjazdach formacyjnych. Można złożyć dobrowolną ofiarę albo 5 zł za opakowanie. Bóg zapłać!
  2. W tym tygodniu będziemy wspominać we wtorek św. Jakuba Apostoła. Jest to dzień odpustu parafialnego w Kondradowie. Suma odpustowa o godz. 19.00.
  3. Także we wtorek przypada tradycyjne wspomnienie św. Krzysztofa, patrona kierowców i podróżujących. Po Mszy Świętej o godz. 18:00 błogosławieństwo pojazdów przed kościołem. W czasie błogosławieństwa pojazdów zbierane będą ofiary na pomoc misjonarzom.
  4. Dziękujemy za posprzątanie kościoła mieszkańcom ul. Zielona, Bema, Kościelna, Słoneczna. W tym tygodniu sprzątanie jest w piątek o godz. 18:30 i o to prosimy mieszkańców z ul. Lipowa i Matejki.
  5. Przy wyjściu nowe numery Niedzieli i Gościa Niedzielnego w cenie 10 zł.
  6. W czasie wakacji:

Msza święta w Niedzielę z godz. 18:00, zostaje przesunięta na godz. 19:00.

Cały Lipiec i Sierpień biuro administracji cmentarza jest nieczynne.

Kancelaria parafialna czynna:

we wtorek od 10:00 do 11:00 oraz 16:00 do 17:00

w sobotę od 9:00 do 10:00