Niedziela 23. czerwca – XII Niedziela Zwykła
8:00+ Stanisław Rolla + Zbigniew Cyrulewski    
10:00+ Barbara Świtała 23 rocz. śm.    
10:00+ Marian Kaminiarz – greg. 23
12:00O zdrowie, Boże błog. dary Ducha Świętego opiekę Aniołów Stróżów i wstawiennictwo NMP dla Estery z okazji 30 urodzin    
18:00+ Janina Bogucka
Poniedziałek 24. czerwca – Urocz.  Narodzenie św. Jana Chrzciciela
6:30+ Jan + Józefa (ona) Marciszak oraz zmarli z rodz. Marciszaków
18:00+ Janina Dudziak
18:00+  Marian Kaminiarz – greg. 24
Wtorek 25. czerwca
6:30O zdrowie, Boże błog. dary Ducha Świętego opiekę Aniołów Stróżów i wstawiennictwo NMP dla Anny    
18:00+ Łucja Sadowska – int. od rodziny
18:00+  Marian Kaminiarz – greg. 25
Środa 26. czerwca
6:30O zdrowie, Boże błog. dary Ducha Świętego opiekę Aniołów Stróżów i wstawiennictwo NMP dla Karoliny    
18:00+ Marian Mania 3 rocz. śm
18:00+  Marian Kaminiarz – greg. 26
Czwartek 27. czerwca
6:30O duchowy i liczebny rozwój dla Zgromadzenia Sióstr św. Elżbiety
18:00+ Józef Szczepańczyk oraz zmarli z rodz. Nowaczyk, Boryczka i Grys
12:30+  Marian Kaminiarz – greg. 27
Piątek 28. czerwca – św. Ireneusza Bpa i Męczennika
6:30O zdrowie, Boże błog. dary Ducha Świętego opiekę Aniołów Stróżów i wstawiennictwo NMP dla Weroniki    
18:00+ Marian Kaminiarz – greg. 28
18:00+ Bronisława (ona) Bresińska i zmarli z rod. Brezińskich i Sadowskich
Sobota 29. czerwca – Urocz. św. Apostołów Piotra i Pawła  
6:30+ Marian Kaminiarz – greg. 29
18:00+ Rozalia + Piotr + Dominik + Ryszard Dowhań
18:00+ Piotr + Paweł + Janina oraz zmarli w rodzinie
Niedziela 30. czerwca – XIII Niedziela Zwykła
8:00+ Tadeusz Dobrzyński – greg 1
10:00+ Ireneusz + Stanisław Grining      
10:00+ Roman Kurkowiak – miesiąc po śmierci
 12:00+ Zofia + Herbert Hilla
18:00+ Marian Kaminiarz – greg. 30
Niedziela 16. czerwca – XI Niedziela Zwykła
8:00+ Mieczysław Szarnecki     
10:00O zdrowie, Boże błog. dary Ducha Świętego opiekę Aniołów Stróżów i wstawiennictwo NMP dla Heleny Kaczmarek z okazji 90 urodzin   
10:00+ Marian Kaminiarz – greg. 16
12:00O zdrowie, Boże błog. dary Ducha Świętego opiekę Aniołów Stróżów i wstawiennictwo NMP dla Iwony i Stanisława z okazji urodzin   
18:00+ Władysław Śliwiński 16 rocz. śm. + teściowie: + Adam + Janina Śliwińscy
Poniedziałek 17. czerwca – św. Brata Alberta Chmielowskiego
6:30+ Andrzej + Władysław ++ z rodziny Koziełów i Sówków
18:00+ Elżbieta Kycler – z okazji imienin
18:00+  Marian Kaminiarz – greg. 17
Wtorek 18. czerwca
6:30+ Marek Budziwół – int. od siostry Ewy z rodziną 
18:00+ Helena + Józef + Jan + Józef
18:00+  Marian Kaminiarz – greg. 18
Środa 19. czerwca
6:30+ Marek Budziwół – int. od brata Tomasza z rodziną 
8:00Zakończenie roku Szkolno-Katechetycznego 2023/2024
18:00O zdrowie, Boże błog. dary Ducha Świętego opiekę Aniołów Stróżów i wstawiennictwo NMP dla Katarzyny i Tomasza Kaczmarek z okazji 20 rocz. sakramentu małżeństwa oraz ich dzieci: Paulina i Stanisław   
18:00+  Marian Kaminiarz – greg. 18
Czwartek 20. czerwca
6:30+ Marek Budziwół – int. od brata Adama z rodziną 
18:00+ Wanda + Jan Poniży + Marzena Rodak + Franciszka + Jan
12:30+  Marian Kaminiarz – greg. 20
Piątek 21. czerwca – św. Alojzego Gonzagi
6:30+ Henryk + Barbara
18:00+ Marian Kaminiarz – greg. 21
18:00 
Sobota 22. czerwca
6:30+ Jan Piler
18:00+ Marian Kaminiarz – greg. 22
18:00+ Grzegorz Kuppe oraz zmarli z rodziny
Niedziela 23. czerwca – XII Niedziela Zwykła
8:00+ Stanisław Rolla + Zbigniew Cyrulewski    
10:00+ Barbara Świtała 23 rocz. śm.    
10:00+ Marian Kaminiarz – greg. 23
 12:00O zdrowie, Boże błog. dary Ducha Świętego opiekę Aniołów Stróżów i wstawiennictwo NMP dla Estery z okazji 30 urodzin    
18:00+ Janina Bogucka
Niedziela 09. czerwca – X Niedziela Zwykła
8:00+ Weronika + Konstanty Stasiak
10:00O zdrowie, Boże błog. dary Ducha Świętego opiekę Aniołów Stróżów i wstawiennictwo NMP dla Marcina z okazji 35 urodzin   
 12:00O zdrowie, Boże błog. dary Ducha Świętego opiekę Aniołów Stróżów i wstawiennictwo NMP dla Grażyny i Krzysztofa z okazji 40 rocz. sakramentu małżeństwa  
18:00+ Marian Kaminiarz – greg. 9
Poniedziałek 10. czerwca
6:30+ Aleksander Rogoziński 3 rocz. śm.
18:00+ Wanda + Feliks Mojsiewicz – int. od synów
18:00+  Marian Kaminiarz – greg. 10
Wtorek 11. czerwca – św. Barnaby Apostoła
6:30O łaskę zdrowia umocnienie wiary i opiekę MB dla Henryka (ona), Zbigniew, Kazimierz i Paweł oraz dla Bożena i Mirosław
18:00+ Edward + Stanisława (ona) Szymczak    
18:00+  Marian Kaminiarz – greg. 11
Środa 12. czerwca
6:30+ Ks. prałat Zygmunt Zając – int. od rodz. Hylaków i znajomych
18:00+  Marian Kaminiarz – greg. 12
18:00+ Wiesław Nowaczyk
Czwartek 13. czerwca – św. Antoniego z Padwy
6:30+ Henryk + Barbara
18:00+ Antonina (ona) + Józef
12:30+  Marian Kaminiarz – greg. 13
Piątek 14. czerwca – bł. Michała Kozala
6:30+  Marek Budziwół – int. od uczestników pogrzebu
18:00+ Marian Kaminiarz – greg. 14
18:00+ z rodziny Łakiewicz: + Weronika + Albin (on) + Antoni + z rodziny: Bezdel, Chomicz, Doroszkiewicz, Krul
Sobota 15. czerwca
6:30O zdrowie, Boże błog. dary Ducha Świętego opiekę Aniołów Stróżów i wstawiennictwo NMP dla Jack oraz Mieczysław    
18:00+ Marian Kaminiarz – greg. 15
18:00+ Czesława (ona) + Mieczysław Bylica  
Niedziela 16. czerwca – XI Niedziela Zwykła
8:00+ Mieczysław Szarnecki     
10:00O zdrowie, Boże błog. dary Ducha Świętego opiekę Aniołów Stróżów i wstawiennictwo NMP dla Heleny Kaczmarek z okazji 90 urodzin   
 12:00+ Marian Kaminiarz – greg. 16
18:00+ Władysław Śliwiński 16 rocz. śm. + teściowie: + Adam + Janina Śliwińscy