1. Dzisiaj Niedziela Przemienienia Pańskiego – święto. Za tydzień II niedziela sierpnia – taca przeznaczona na remont Fary.
  2. Przypominamy, że w miesiącu lipcu i sierpniu następuje zmiana Niedzielnej Mszy świętej wieczornej z 18:00 na 19:00. Pozostałe godziny bez zmian. Podczas urlopów i wakacji zwróćmy uwagę na strój w miejscach kultu religijnego – niech będzie godny tego miejsca, pamiętajmy także o codziennej modlitwie i niedzielnej Eucharystii.
  3. W środę Św. Teresy Benedykty od Krzyża, dziewicy i męczennicy, patronki Europy – święto.
  4. W czwartek Św. Wawrzyńca, diakona i męczennika – święto.
  5. Zapraszamy dnia 08. sierpnia (wtorek) na Msze św. o godz. 18:00 w intencji: O dar beatyfikacji Służebnicy Bożej siostry M. Iwony Król. Za osoby zaangażowane w proce procesu oraz we wszystkich intencjach zanoszonych przez wstawiennictwo Służebnicy Bożej.
  6. Wspólnota mężczyzna zaprasza i zachęca wszystkich panów – czy to wnuków czy dziadków, kawalerów, mężów i ojców do wspólnej modlitwy w Farze w sobotę (12.08.2023r.) o godz. 19:00.
  7. Dziękujemy za posprzątanie kościoła mieszkańcom ul. Rzeźnicka, Pl. Farny, Rynek, pl. Zamkowy, Ratuszowa. W tym tygodniu sprzątanie jest w piątek o godz. 18:30 i o to prosimy mieszkańców ul. Powstańców Wlkp., Łazienna, Herbergera.
  8. Przy wyjściu nowe numery Niedzieli i Gościa Niedzielnego w cenie 10 zł.

Biuro Administracji Cmentarza w lipcu oraz sierpniu będzie nieczynne. Wszelkie formalności prosimy załatwiać w trakcie urzędowania kancelarii.

KANCELARIA PARAFIALNA CZYNNA:

wtorek:

10:00 – 11:00

16:00 –  17:00

sobota:

9:00 – 10:00