1. Dzisiaj obchodzimy ostatnią Niedzielę w roku liturgicznym – Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla, Króla Wszechświata. To także święto patronalne Akcji Katolickiej i KSM-u.
 2. W naszej parafii gościmy przedstawiciela WSD w Paradyżu, który dzisiaj odczytał słowo ks. Rektora. Dziękujemy za złożone ofiary na tacę przeznaczoną na utrzymanie Seminarium oraz prosimy o modlitwę w int. nowych powołań.
 3. Trwają prace związane z remontem dachu kościoła, przy wyjściu znajdziemy blankiety przelewu bankowego na cele remontowe Fary.
 4. Dziękujemy za ofiary składane na organizację przeglądu piosenek religijnych „Cecyliada. Serdecznie zapraszam na dzisiejsze występy od godz. 14:00 w szkole podstawowej nr 3.
 5. Odwiedziny chorych w sobotę o zwykłej porze.
 6. W przyszłą niedzielę, mamy I Niedzielę Adwentu – rozpoczynającą nowy rok liturgiczny. Niedziela Adoracyjna. Zachęcamy by umieścić na drzwiach wejściowych wieńce adwentowe, a także w mieszkaniach wieńce adwentowe z czterema świecami symbolizującymi cztery tygodnie przygotowania do świąt Bożego Narodzenia, które pobłogosławimy w przyszłą niedzielę. Od przyszłej niedzieli będą do nabycia opłatki i świece na stół wigilijny. Ofiary za opłatki przeznaczone będą na opłacenie podatków i ubezpieczeń budynków parafialnych. Ofiara za świece wigilijne została ustalona przez Caritas naszej diecezji na 6 zł.
 7. Dzisiaj i jutro odmawiamy nowennę do MB Cudownego Medalika. We wtorek, we wspomnienie MB od Cudownego Medalika, zapraszamy na Mszę wieczorną w int. Apostolatu Maryjnego i spotkanie na starej plebanii.
 8. Niestety nie dotarły jeszcze pamiątkowe biało-czerwone różańce.
 9. Zachęcamy do włączenia się w modlitwę różańcową, jako dziękczynienie za otrzymanie niepodległości, jest jeszcze wiele wolnych pustych dni do 13 grudnia. W zakrystii, można zapisywać się na listy.
 10. Nowa prasa katolicka Niedziela i Gość Niedzielny do nabycia przy wyjściu z kościoła.
 11. Bardzo dziękujemy za bardzo liczne posprzątanie Fary, złożone ofiary na kwiaty, mieszkańcom ulic  Mickiewicza, i abp. Stablewskiego. W tym tygodniu prosimy o posprzątanie Fary mieszkańców ulicy
 12. We czwartek patronuje nam św. Andrzej Ap.

 

Wszystkim Parafianom, przybyłym Gościom, życzymy błogosławionej niedzieli. Niech Chrystus króluje w sercach solenizantów i jubilatów tego tygodnia.