1. Dziękujemy za ofiary składane na remont Fary. W poprzednią niedzielę zebrano 6642 zł.
 2. Przypominamy o wprowadzeniu limitów uczestniczących w nabożeństwach w kościołach. Limit dotyczy osób niezaszczepionych i wynosi 130 osób. Jednocześnie przypominamy o zachowaniu dystansu społecznego, tj. 1,5m oraz zasłanianiu ust i nosa. Przy wyjściach dostępne są płyny do dezynfekcji rąk.
 3. Zapaszmy na Msze wieczorne o 18:00 w intencji mieszkańców ulic:
 • Poniedziałek 17 Pułku Ułanów, al. PCK
 • Wtorek Chopina, pl. Ćwiczeń, Krótka, Lwia, Wieniawskiego, Ogińskiego, Osadnicza
 • Środa 55 PPP, Kolejowa, Staroleszczyńska, Okrężna, Nowopolna
 • Czwartek Przyczyna Dolna/Ogrodowa
 • Piątek Moniuszki, Działkowa

Na zakończenie każdej Mszy świętej rozdamy pamiątkowe obrazki oraz będzie udzielone specjalne błogosławieństwo. Woda święcona jest dostępna w specjalnym pojemniku na końcu kościoła. Ofiary składane przy okazji kolęd będą przeznaczone na utrzymanie kościoła. Do końca miesiąca można zgłaszać wizytę duszpasterską w domach.

 1. We wtorek rozpoczynamy Tydzień modlitw o jedność chrześcijan. W tym czasie chrześcijanie różnych wyznań gromadzą się na wspólnych nabożeństwach, konferencjach i spotkaniach ekumenicznych. W ten sposób podejmują wysiłek, aby przezwyciężyć wszelkie podziały i doprowadzić do jedności wspólnoty wierzących w Chrystusa.
 2. W piątek obchodzimy dzień babci, w sobotę dzień dziadka. Żyjącym wypraszajmy obfitość Bożego błogosławieństwa, a zmarłym radość życia wiecznego.
 3. W sobotę rocznica śmierci Sługi Bożego bpa Wilhelma Pluty.
 4. Dziękujemy za posprzątanie kościoła mieszańcom ulic: Ogińskiego, Osadnicza, 55 Poz Puł. Piech. W tym tygodniu sprzątanie jest w sobotę od 7:00 prosimy mieszkańców ulic: al. PCK, Kolejowa, Towarowa.
 5. Przy wyjściach nowe numery Niedzieli i Gościa Niedzielnego w cenie 8 zł.

Patroni tygodnia:

 • Poniedziałek św. Antoni opat
 • Środa św. Józef Sebastian Pelczar bp przemyski
 • Piątek św. Agnieszka dz i m.

Biuro administracji cmentarza czynne jest w poniedziałek.
Kancelaria Parafialna czynna we wtorek od 10:00 do 11:00 i od 16:00 do 17:00 oraz w sobotę od 9:00 do 10:00.

Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień. Miłej i błogosławionej niedzieli.