1. Dziś XXXIII Niedziela Zwykła w ciągu roku liturgicznego. Dziękujemy za ofiary przeznaczone na remont Fary – zebraliśmy 9350 zł. Po Mszy świętej zbiórka do puszek na pomoc Kościołowi w potrzebie.
  2. Za tydzień w niedzielę przypada uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata – jest to patronalne święto Wyższego Seminarium Duchownego naszej diecezji a także Akcji Katolickiej. W tym dniu taca przeznaczona jest na utrzymanie Seminarium, również o godz. 10:00 Msza św. w intencji członków Akcji Katolickiej naszej parafii z prośba o Boże błogosławieństwo.
  3. Dnia 20. listopada przypada wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego – jest to także dzień imienin ks. Rafała Michałowskiego – zapraszamy na Msze świętą sprawowaną w jego intencji w poniedziałek o godz. 18:00.
  4. W czwartek (23.11.2023r.) spotkanie dla grupy starszej (klasa VIII) przygotowującej się do sakramentu bierzmowanie, kandydaci przychodzą na Msze św. o godz. 18:00.
  5. W sobotę zbiórka dla kandydatów, ministrantów i lektorów o godz. 10:00.
  6. Za tydzień po Mszy św. o godz. 12:00 spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii świętej.
  7. Rekolekcje przed świętami Bożego Narodzenia rozpoczną się w I Niedzielę Adwentu poprowadzi je dla nas: o. Wojciech Jędrzejewski OP. Tradycyjnie będą trwać od niedzieli do środy. Nauki będą głoszone na wszystkich niedzielnych Mszach oraz w tygodniu o 6:30, 9:00 i 18:00. Spowiedź adwentowa będzie we środę.  Spotkania tematyczne odbędą się o godz. 20:00 w poniedziałek (temat: Szczera relacja z samym sobą) i wtorek (temat: sztuka przebaczania). ZAPRASZAMY WSZYSKICH CHĘTYNYCH.
  8. Parafialny Zespól Caritas zaprasza wszystkie dzieci do udziału w konkursie na kartkę Bożonarodzeniową. Prace mogą być wykonane w różnych technikach plastycznych. Kartka nie może przekraczać formatu zeszytu szkolnego. Prace przynosimy do oznaczonego kartonika przy bocznym ołtarzu do II Niedzieli Adwentu.        
  9. Jest możliwość zamawiania Intencji Mszalne na rok 2024.
  10.  Do sprzątania kościoła z ulicy: Kolejowa, Towarowa, al. PCK nikt nie przyszedł. W tym tygodniu sprzątanie jest w piątek o godz. 18:30 i o to prosimy mieszkańców ulicy: Staroleszczyńska, Lwia, Krótka.
  11. Przy wyjściu nowe numery Niedzieli i Gościa Niedzielnego w cenie 10 zł.