1. Dziękujemy za złożone ofiary na remont Fary. Zebraliśmy 7242,04 zł
  2. Dzisiaj zbiórka do puszek z przeznaczeniem na organizację przeglądu piosenek religijnych „Cecyliada”, który odbędzie się w sobotę i niedzielę w Szkole Podstawowej nr 3. Serdecznie zapraszam na występy w sobotę i w niedzielę od godz. 14:00. Informacje na plakatach.
  3. W przyszłą niedzielę, będziemy przeżywali uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Będzie to ostatnia niedziela przed Adwentem. Tradycyjnie uroczystość Chrystusa Króla jest świętem Akcji Katolickiej, która działa od wielu lat przy naszej parafii. Z racji święta patronalnego WSD w Paradyżu, naszą wspólnotę odwiedzi alumn, który odczyta list Rektora,spotka się z młodzieżą oraz będzie zbierał ofiary na utrzymanie seminarium.
  4. Biuro Administracji Cmentarza Parafialnego czynne w poniedziałki od 17.00 do 19.00. Kancelaria parafialna czynna we wtorek w godz. 10.00-11.00 i 16.00-17.00, w czwartek w godz. 10.00-11.00, w sobotę w godz. 9.00-10.00. Intencje Mszy świętych można zamawiać w ramach działania kancelarii bądź w niedziele po Mszach świętych.
  5. Dzisiaj rozpoczynamy nowennę do MB Cudownego Medalika. Przez osiem dni będziemy ją odmawiali na Mszy wieczornej.
  6. Niestety nie dotarły jeszcze pamiątkowe biało-czerwone różańce, jeśli producent dośle będą w przyszłą niedzielę.
  7. Zachęcamy do włączenia się w modlitwę różańcową, jako dziękczynienie za otrzymanie niepodległości, jest jeszcze wiele wolnych dni. W zakrystii, można zapisywać się na listy osób które przyjmą na jeden dzień specjalny różaniec do swojego domu.
  8. Nowa prasa katolicka Niedziela i Gość Niedzielny do nabycia przy wyjściu z kościoła.
  9. Dziękujemy za posprzątanie Fary mieszkańców ulicy Garbarskiej. W tym tygodniu prosimy o posprzątanie Fary mieszkańców ulicy Mickiewicza, abp. Stablewskiego, Kolejowa.
  10. Patroni tego tygodnia:

Wtorek – św. Rafał Kalinowski prez.
Środa – ofiarowanie NMP
Czwartek – św. Cecylii męcz.
Sobota – święci męcz. Andrzej Dung-Lac i towarzysze tj. 117 męczenników wietnamskich, świadków wiary z lat 1745-1862.

Wszystkim Parafianom,przybyłym Gościom, życzymy błogosławionej niedzieli. Solenizantom, jubilatom tego tygodnia składamy najlepsze życzenia.