1. Dzisiaj XXXIII Niedziela Zwykła w ciągu roku. Dziękujemy za złożone ofiary na remont Fary. Za tydzień zbiórka do puszek na pomoc Kościołowi w Potrzebie.
  2. Za tydzień w niedzielę przypada uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata – jest to patronalne święto Wyższego Seminarium Duchownego naszej diecezji a także Akcji Katolickiej. W tym dniu taca przeznaczona jest na utrzymanie Seminarium również o godz. 10:00 Msza św. w intencji członków Akcji Katolickiej naszej parafii z prośba o Boże błogosławieństwo
  3. Nabożeństwo wypominkowe odbywają się przy ołtarzu Krzyża w dni powszednie o godz. 17:30. Modlitwa za zmarłych będzie miała miejsce do 16 listopada br.
  4. W czwartek wspominamy św. Elżbietę Węgierską – patronkę Zgromadzenia Zakonnego sióstr Elżbietanek pamiętajmy o siostrach które pracują i pracowały w DPS-ie na terenie naszej parafii. Życzymy, aby święta patronka wspomagała i umacniała siostry pracujące w naszym mieście wypraszając dla nich potrzebnych łask oraz nowych licznych i świętych powołań do Zgromadzenia.
  5. Dziękujemy za posprzątanie Fary i złożone ofiary mieszkańcom ulicy: Konopnickiej. W następną sobotę na godz. 7:00 prosimy mieszkańców ulicy: Zielony Rynek, Kasztanowa, Czarna.
  6. Przy wyjściu z kościoła można nabyć tygodniki Niedziela w cenie 10 zł, Gość Niedzielny w cenie 8 zł.

Patroni tygodnia:

  • czwartek: św. Elżbiety Węgierskiej
  • piątek: bł. Karoliny Kózkówny

Biuro Administracji Cmentarza w poniedziałek od 17:00 do 18:00.

Kancelaria parafialna we wtorek: od 10:00 do 11:00 i od 16:00 do 17:00 a w sobotę: od 9:00 do 10:00.