1. Dziś XXXII Niedziela Zwykła w ciągu roku liturgicznego. Dziękujemy za złożone ofiary przeznaczone na remont Fary. Za tydzień zbiórka do puszek na pomoc Kościołowi w potrzebie.
  2. Nabożeństwo wypominkowe odbywają się przy ołtarzu Krzyża w dni powszednie o godz. 17:15 w niedzielę po każdej Mszy świętej – za złożone ofiary wypominkowe na potrzeby kościoła bardzo dziękujemy. Modlitwa za zmarłych będzie miała miejsce do 17. listopada br.
  3. W poniedziałek ŚWIĘTYCH BENEDYKTA, JANA, MATEUSZA, IZAAKA i KRYSTYNA, PIERWSZYCH MĘCZENNIKÓW POLSKI, patronów diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej.
  4. W piątek wspominamy św. Elżbietę Węgierską – patronkę Zgromadzenia Zakonnego sióstr Elżbietanek pamiętajmy o tych siostrach które pracują w DPS-ie na terenie naszej parafii. Życzymy, aby święta patronka wspomagała i umacniała siostry pracujące w naszym mieście wypraszając dla nich potrzebnych łask oraz nowych licznych i świętych powołań do Zgromadzenia.
  5. Parafialny Zespól Caritas zaprasza wszystkie dzieci do udziału w konkursie na kartkę Bożonarodzeniową. Prace mogą być wykonane w różnych technikach plastycznych. Kartka nie może przekraczać formatu zeszytu szkolnego. Prace przynosimy do oznaczonego kartonika przy bocznym ołtarzu do II Niedzieli Adwentu.        
  6. Możliwość zamawiania Intencji Mszalne na rok 2024.
  7. Dziękujemy za posprzątanie kościoła mieszkańcom Przyczyny Dolnej. W tym tygodniu sprzątanie jest w piątek o godz. 18:30 i o to prosimy mieszkańców ulicy: Kolejowa, Towarowa, al. PCK.
  8. Przy wyjściu nowe numery Niedzieli i Gościa Niedzielnego w cenie 10 zł.

Informacja dodatkowa: Rekolekcje przed świętami Bożego Narodzenia rozpoczną się w I Niedzielę Adwentu. Rekolekcje poprowadzi: o. Wojciech Jędrzejewski OP. Tradycyjnie będą trwać od niedzieli do środy. Nauki będą głoszone na wszystkich niedzielnych Mszach oraz w tygodniu o 6:30, 9:00 i 18:00. Spowiedź adwentowa będzie we środę.