Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/farawsch/domains/farawschowa.pl/public_html/wp-includes/post-template.php on line 324
Ogłoszenia parafialne
 1. Dziękujemy za ofiary złożone na organizację Przeglądu Piosenki religijnej „Cecyliada”, także za te złożone dzisiaj na remont Fary. Po Mszach zbiórka do puszek na pomoc „Kościołowi w potrzebie”.
 2. Od poniedziałku do soboty o 17:30, zapraszamy na nabożeństwa za zmarłych, które odprawiamy przy ołtarzu krzyża.
 3. Z okazji 101. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości pragniemy polecać Bożej Opatrzności losy naszej Ojczyzny i rodaków na całym świecie. Msza Święta w intencji Ojczyzny zostanie odprawiona jutro o godz. 10:00 we Farze.
 4. Parafia pw. św. Jadwigi i Komenda Hufca ZHP zapraszają jutro o godz. 19:30, na wieczór z poezją i piosenką pt. „dnia pierwszego września roku pamiętnego”.
 5. Także jutro Biuro Administracji Cmentarza Parafialnego, będzie nieczynne.
 6. W środę święto Pierwszych Męczenników Polski, Benedykta, Jana, Izaaka, Mateusza i Krystyna, patronów naszej diecezji.
 7. W czwartek po Mszy wieczornej spotkanie Przyjaciół Paradyża.
 8. Zapraszamy na wspólną modlitwę w intencji naszego miasta, w ramach przygotowania do Bożego Ciała, w piątek o 20:00 we Farze.
 9. Zapraszamy na tradycyjny przegląd piosenki religijnej organizowany przez naszą Akcję Katolicką. Koncerty będą w CKiR w przyszłą sobotę i niedzielę od godz. 14:00.
 10. 24 listopada w CKiR wyświetlony zostanie film „Nieplanowane”. Główna bohaterka – dyrektorka kliniki aborcyjnej w USA – była współodpowiedzialna za przeprowadzenie przeszło 22000 aborcji. Była rzeczniczką sprawy, w którą głęboko wierzyła. Tak było do dnia, kiedy ujrzała coś, co odmieniło ją na zawsze – tego dowiemy się z filmu. Będą dwa seanse o 16:00 i 18:30, bilety w cenie 16zł lub 14 zł można kupić od poniedziałku do piątku w godz. 8:30-15:30 w sekretariacie CKiR.
 11. Nauki chrzcielne w parafii św. Józefa, w sobotę o 19:00.
 12. W parafii pw. św. Jadwigi zawiązuje się nowa grupa „Niewiasty”, zapraszamy wszystkie zainteresowane kobiety na pierwsze spotkanie we wtorek od godz. 18:00. Informacje na plakacie.
 13. Dziękujemy za posprzątanie naszego kościoła mieszkańcom ulic Strzeleckiej i abp Stablewskiego. O sprzątanie kościoła w piątek po Mszy wieczornej, prosimy mieszkańców ulic Głogowskiej, Herbergera, .
 14. Przy wyjściach nowe numery Niedzieli i Gościa Niedzielnego.
 15. Patroni tego tygodnia:
 • Poniedziałek św. Marcin z Tours bp
 • Wtorek św. Jozafat bp i m.

 Pozdrawiamy wszystkich Parafian, przybyłych Gości, Jubilatom i Solenizantom składamy najlepsze życzenia, opieki świętych patronów i Bożego błogosławieństwa.