1. Dziękujemy za ofiary złożone na organizację Przeglądu Piosenki religijnej „Cecyliada”, także za te złożone dzisiaj na remont Fary. Po Mszach zbiórka do puszek na pomoc „Kościołowi w potrzebie”.
 2. Od poniedziałku do soboty o 17:30, zapraszamy na nabożeństwa za zmarłych, które odprawiamy przy ołtarzu krzyża.
 3. Z okazji 101. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości pragniemy polecać Bożej Opatrzności losy naszej Ojczyzny i rodaków na całym świecie. Msza Święta w intencji Ojczyzny zostanie odprawiona jutro o godz. 10:00 we Farze.
 4. Parafia pw. św. Jadwigi i Komenda Hufca ZHP zapraszają jutro o godz. 19:30, na wieczór z poezją i piosenką pt. „dnia pierwszego września roku pamiętnego”.
 5. Także jutro Biuro Administracji Cmentarza Parafialnego, będzie nieczynne.
 6. W środę święto Pierwszych Męczenników Polski, Benedykta, Jana, Izaaka, Mateusza i Krystyna, patronów naszej diecezji.
 7. W czwartek po Mszy wieczornej spotkanie Przyjaciół Paradyża.
 8. Zapraszamy na wspólną modlitwę w intencji naszego miasta, w ramach przygotowania do Bożego Ciała, w piątek o 20:00 we Farze.
 9. Zapraszamy na tradycyjny przegląd piosenki religijnej organizowany przez naszą Akcję Katolicką. Koncerty będą w CKiR w przyszłą sobotę i niedzielę od godz. 14:00.
 10. 24 listopada w CKiR wyświetlony zostanie film „Nieplanowane”. Główna bohaterka – dyrektorka kliniki aborcyjnej w USA – była współodpowiedzialna za przeprowadzenie przeszło 22000 aborcji. Była rzeczniczką sprawy, w którą głęboko wierzyła. Tak było do dnia, kiedy ujrzała coś, co odmieniło ją na zawsze – tego dowiemy się z filmu. Będą dwa seanse o 16:00 i 18:30, bilety w cenie 16zł lub 14 zł można kupić od poniedziałku do piątku w godz. 8:30-15:30 w sekretariacie CKiR.
 11. Nauki chrzcielne w parafii św. Józefa, w sobotę o 19:00.
 12. W parafii pw. św. Jadwigi zawiązuje się nowa grupa „Niewiasty”, zapraszamy wszystkie zainteresowane kobiety na pierwsze spotkanie we wtorek od godz. 18:00. Informacje na plakacie.
 13. Dziękujemy za posprzątanie naszego kościoła mieszkańcom ulic Strzeleckiej i abp Stablewskiego. O sprzątanie kościoła w piątek po Mszy wieczornej, prosimy mieszkańców ulic Głogowskiej, Herbergera, .
 14. Przy wyjściach nowe numery Niedzieli i Gościa Niedzielnego.
 15. Patroni tego tygodnia:
 • Poniedziałek św. Marcin z Tours bp
 • Wtorek św. Jozafat bp i m.

 Pozdrawiamy wszystkich Parafian, przybyłych Gości, Jubilatom i Solenizantom składamy najlepsze życzenia, opieki świętych patronów i Bożego błogosławieństwa.