1. Dzisiaj obchodzimy uroczystość Rocznicy Poświęcenia Własnego Kościoła w tych świątyniach, których data poświecenia nie jest znana. W dzisiejszą uroczystość można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
 2. Zapraszamy jurto do udziału w ostatnim nabożeństwie różańcowe dla młodzieży i dorosłych  o godz. 17:15.
 3. 1 listopada Msze święte we Wschowie: Na cmentarzu parafialnym o godz. 10:00, taca przeznaczona jest na utrzymanie cmentarza o godz. 9:30 procesja za zmarłych. Po Mszy św. możliwość poświęcenia pomników. Na cmentarzu komunalnym o godz. 13:00.
 4. Pamiętajmy, że 1 listopada, mamy obowiązek uczestnictwa we Mszy św. W naszym kościele Farnym Msza św. będzie tylko sprawowana o godz 8:00. Nie ma Mszy św. wieczornej!
 5. 2 listopada w liturgiczne wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych – Dzień Zaduszny. W naszym kościele tego dnia sprawujemy trzy Msze święte o godz. 6:30, 9:00 i 18:00. o godz. 17:15 zapraszamy na nabożeństwo różańcowe w czasie którego polecać będziemy zmarłych kapłanów, siostry zakonne oraz zmarłych parafian. Po Mszy św. wieczornej zapraszamy na wspólne wyjście na cmentarz parafialny. Można przynieść ze sobą zapalone znicze, po dojściu litania i modlitwa za zmarłych około 18:45.
 6. Nabożeństwo wypominkowe od czwartku do soboty o godz. 17:30. W następne dwie niedziele wypominki będą po każdej Mszy świętej. 
 7. Wierni którzy w dniach od 1 do 8 listopada pobożnie  nawiedzą cmentarz i pomodlą się za zmarłych (choćby tylko w myślach), mogą uzyskać odpust zupełny i ofiarować go za dusze w czyśćcu ciepiące. Odpusty zyskuje się pod stałymi warunkami – spowiedź św., Komunia eucharystyczna i modlitwa w intencjach podanych przez Ojca Świętego.
 8. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.
 9. W Czwartek Msza święta w intencji powołań.
 10. W piątek okazja do spowiedzi św. od godz 17:30 po Mszy św. Nabożeństwo wynagradzające Najśw. Sercu Pana Jezusa   
 11. W sobotę ks. Łukasz i ks. Alek odwiedzą swoich chorych o zwykłej porze, o godz. 11:00 Msza św. wynagradzająca Najświętszemu Sercu Maryi oraz modlitwa Żywego Różańca wraz ze mianą tajemnic.
 12. Jest już możliwość zamawiania Intencji Mszalne na rok 2023.
 13. Przy ołtarzu krzyża są jeszcze kartki wypominkowe jak co roku na kartkach zaznaczona jest godzina oraz dzień w którym będziemy modlić się za zmarłych. Prosimy także o czytelne wypisanie imion na wypominkach w mianowniku – można je składać do ostatniej niedzieli października za złożone ofiary wypominkowe już dziś dziękujemy.
 14. Dziękujemy za posprzątanie Fary i złożone ofiary mieszkańcom ulicy: Obrońców Warszawy. W następną sobotę na godz. 7:00 prosimy mieszkańców ulicy: Ogrodowa bloki.
 15. Przy wyjściu z kościoła można nabyć tygodniki Niedziela w cenie 10 zł, Gość Niedzielny w cenie 8 zł.

         Patroni tygodnia: 

 • piątek: Świętego Karola Boromeusza

Biuro Administracji Cmentarza w poniedziałek NIECZYNNE.

Kancelaria parafialna we wtorek i sobotę:  NIECZYNNA.