1. Dzisiaj niedziela Adoracyjna, podczas której modlimy się za zmarłych w wypominkach. Dziękujemy za ofiary złożone 1 listopada, na cmentarzu parafialnym, przeznaczone na jego utrzymanie, min. na wywóz śmieci. Dziękujemy za atmosferę skupienia i modlitwy. Gratulujemy wszystkim dzieciom i rodzicom, którzy wzięli udział w czwartkowym Balu Wszystkich Świętych.
 2. Dziękujemy Akcji Katolickiej za pomoc w grabieniu liści oraz przygotowanie Mszy na cmentarzu parafialnym. Dziękujemy także CKiR, Służbom Komunalnym, Panom: Juskowiakowi, Wójcikowi i Sobeckiemu oraz Straży Miejskiej i Policji za pomoc w organizacji ruchu oraz przemarszu dzieci na Bal Wszystkich Świętych.
 3. Składamy podziękowanie za ofiary składane dzisiaj po każdej Mszy świętej, na organizację Przeglądu Piosenki religijnej „Cecyliada”.
 4. Od poniedziałku do soboty o 17:30, zapraszamy na nabożeństwa za zmarłych, które odprawiamy przy ołtarzu krzyża. Do 8 listopada można zyskiwać odpusty za zmarłych pod zwykłymi warunkami: komunia święta, modlitwa w intencjach podanych przez Ojca Świętego oraz nawiedzenie cmentarza i tam jakakolwiek modlitwa za zmarłych. Są jeszcze wolne kartki na wypominki.
 5. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca. Msza święta i nabożeństwo w int. nowych powołań na Mszy wieczornej.
 6. Nauki chrzcielne w naszej parafii w sobotę o 19:00.
 7. W przyszłą niedzielę taca przeznaczona jest na remont Fary. Będzie także zbiórka do puszek na pomoc naszym braciom chrześcijanom np. w Syrii.
 8. Dzisiaj o 18:00 rozpoczynamy w naszej parafii kurs przedmałżeński. Polecamy w modlitwie wszystkich przygotowujących się do zawarcia sakramentu małżeństwa.
 9. Parafia pw. św. Jadwigi i Komenda Hufca ZHP zapraszają 11 listopada o godz. 19:30, na wieczór z poezją i piosenką pt. „dnia pierwszego września roku pamiętnego”.
 10. W minioną niedzielę Siostry Salezjanki na misje zebrały 238,80zł. Siostry dziękują Ofiarodawcom.
 11. Dziękujemy za posprzątanie naszego kościoła wszystkim parafianom dobrej woli. O sprzątanie kościoła w piątek po Mszy wieczornej, prosimy mieszkańców ulic Strzeleckiej i abp Stablewskiego.
 12. Przy wyjściach nowe numery Niedzieli i Gościa Niedzielnego.
 13. W poniedziałek wspomnienie św. Karola Boromeusza bpa, natomiast w piątek rocznica poświęcenia bazyliki na Lateranie – Matki kościołów Miasta i Świata.

 Pozdrawiamy wszystkich Parafian, przybyłych Gości, Jubilatom i Solenizantom składamy najlepsze życzenia, opieki świętych patronów i Bożego błogosławieństwa.