1. Dziś XXXI Niedziela Zwykła w ciągu roku liturgicznego. Za tydzień taca poznaczona jest na remont Fary.
  2. Dziękujemy za pomoc w przygotowaniu Cmentarza Parafialnego przed Uroczystością Wszystkich Świętych. Nasze wyrazy wdzięczności kierujemy wobec: Członków Akcji Katolickiej, p. Mieczysława Sobeckiego, p. Marcina Bodzionego, p. Adama Wójcika, p. Andrzeja Barełkowskiego, a także dziękujemy Liturgicznej Służbie Ołtarza oraz młodzieży za pomoc w sprzątaniu pomników.   
  3. Nabożeństwo wypominkowe odbywają się przy ołtarzu Krzyża w dni powszednie o godz. 17:15 w niedzielę po każdej Mszy świętej – za złożone ofiary wypominkowe na potrzeby kościoła bardzo dziękujemy.
  4. Wierni którzy w dniach od 1 do 8 listopada pobożnie  nawiedzą cmentarz i pomodlą się za zmarłych, mogą uzyskać odpust zupełny i ofiarować go za dusze w czyśćcu ciepiące. Odpusty zyskuje się pod stałymi warunkami – spowiedź św., Komunia eucharystyczna i modlitwa w intencjach podanych przez Ojca Świętego.
  5. Zapraszamy w środę na Msze św. o godz. 18:00 w intencji: O dar beatyfikacji Służebnicy Bożej siostry M. Iwony Król. Za osoby zaangażowane w proce procesu oraz we wszystkich intencjach zanoszonych przez wstawiennictwo Służebnicy Bożej.
  6. W sobotę przypada 105. Rocznica Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Pamiętajmy szczególnie w tym dniu o tych którzy przelali krew w obronie naszej wolności. Zapraszamy tego dnia na godz. 11:00 do Wschowskiej Fary  gdzie będzie sprawowana uroczysta Eucharystia w intencji Ojczyny. 
  7. Wspólnota mężczyzna zaprasza wszystkich panów – czy to wnuków czy dziadków, kawalerów, mężów i ojców do wspólnej modlitwy w sobotę (11.11.2023r.) o godz. 19:00.
  8. Dziękujemy za posprzątanie kościoła mieszkańcom ulicy: Ogińskiego, Osadnicza, 55 Poznańskiego Pułku Piechoty. W tym tygodniu sprzątanie jest w piątek o godz. 18:30 i o to prosimy mieszkańców Przyczyny Dolnej.
  9. Jest już możliwość zamawiania Intencji Mszalne na rok 2024.
  10. Przy wyjściu nowe numery Niedzieli i Gościa Niedzielnego w cenie 10 zł.