1. Dzisiaj XXX Niedziela Zwykła w ciągu roku liturgicznego. Za tydzień uroczystość poświecenia własnego kościoła. W ubiegłą niedziela do puszek na dzieło Nowego Tysiąclecia zebraliśmy: 1264 zł. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na działalność misyjną Kościoła.
  2. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach różańcowych dla młodzieży i dorosłych codziennie o godz. 17:15. Różaniec dla dzieci o godz. 16:30 w poniedziałki oraz w środy – jest to dzień zakończenia nabożeństw dla dzieci.
  3. Jest już możliwość zamawiania Intencji Mszalnych na rok 2023.
  4. Informujemy że kurs przedmałżeński w naszej parafii odbędzie się w dniach od 23 do 29 października 2022r. Rozpoczęcie na Mszy św. niedzielnej o godz. 18:00 spotkania będą miały miejsce codziennie w kościele o godz. 19:00. Zapisy na pierwszym spotkaniu.
  5. Przy ołtarzu krzyża zostały wyłożone kartki wypominkowe jak co roku na kartkach zaznaczona jest godzina oraz dzień w którym będziemy modlić się za zmarłych. Prosimy także o czytelne wypisanie imion na wypominkach w mianowniku – można je składać do ostatniej niedzieli października za złożone ofiary wypominkowe już dziś dziękujemy.
  6. Zbliża się uroczystość Wszystkich Świętych. Zachęcamy do duchowego przygotowania się do uroczystości korzystając z sakramentu pokuty i pojednania oraz przyjęcia Komunii św., a także do uporządkowania cmentarza oraz grobów. Msza święta na cmentarzu Parafialnym będzie sprawowana o godz. 10:00.
  7. Biuro Administracji Cmentarza zwraca się z prośbą, aby podczas porządkowania swoich grobów zebrane liście wrzucać do worków z odpadami biodegradowalnymi, a nie do kosza na śmieci. Prosimy także, aby nie stawiać pod krzyżem wieńców pogrzebowych które pozostały z pogrzebów.
  8. W piątek dzień imienin księdza Biskupa Diecezjalnego Tadeusza Lityńskiego – pamiętajmy o modlitwie i życzeniach. Wypraszajmy opiekę Pani Cierpliwie Słuchającej dla naszego Biskupa.
  9. Z ulicy: Ogrodowa domki i al. Konstytucji 3-go maja nie było nikogo podczas sprzątania kościoła. W następną sobotę na godz. 7:00 prosimy mieszkańców ulicy: Obrońców Warszawy.
  10. Przy wyjściu z kościoła można nabyć tygodniki Niedziela w cenie 10 zł, Gość Niedzielny w cenie 8 zł oraz Gość EXTRA w cenie 12 zł.

Patroni tygodnia:

  • piątek: Świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza

Biuro Administracji Cmentarza czynne w poniedziałek od 17:00 do 18:00.

Kancelaria parafialna czynna: we wtorek od 10:00 do 11:00 po południu od 16:00 do 17:00 w sobotę od 9:00 do 10:00.