1. Dzisiaj niedziela Adoracyjna, błogosławieństwo różańców dla dzieci pierwszokomunijnych na Mszy o 11:30.
 2. W przyszłą niedzielę taca przeznaczona będzie na remont Fary. Wystawione zostaną również wypominki – wzorem roku ubiegłego z datą i godziną.
 3. Trwamy na codziennej modlitwie różańcowej w kościele, zapraszamy na nabożeństwa:
 • Dla dorosłych codziennie o godz. 17:15.
 • Dla dzieci w poniedziałki i czwartki o 16:30

Zachęcamy do pozostania w kościele także na Mszę świętą wieczorną by móc przyjąć komunię świętą oraz odpusty związane z Różańcem. Tych, którzy nie mogą uczestniczyć w modlitwie wspólnotowej, zachęcamy do odmawiania różańca w rodzinie lub indywidualnie.

 1. Nauki chrzcielne we wtorek o 19:00 w salce przy plebanii. Nauki dla osób przygotowujących się do bierzmowania po 21 roku życia w czwartek o 19:00.
 2. Próba scholi dziecięcej odbędzie się we wtorek o godz.: 16:30 w salce przy
  starej plebanii.
 3. Akcja Katolicka zaprasza we czwartek na różaniec i Mszę świętą w int. naszej Ojczyzny.
 4. Siostry Salezjanki ze Wschowy zapraszają na Uroczystość Ślubów Wieczystych: s. Jadwigi Rakoczy i s. Urszuli Taborek, która odbędzie się w najbliższą sobotę na Mszy o godz. 11:00 we Farze.
 5. Kurs przedmałżeński w naszej Parafii rozpocznie się 21. października
  mszą św. o godz.: 18:00. Konferencje będą odbywały się codziennie
  przez siedem dni. Zapisy na pierwszym spotkaniu w niedzielę.
 6. Na ołtarzach zostały wystawione koperty na utrzymanie WSD w Paradyżu.
 7. W przyszłą niedzielę po raz 18. będziemy obchodzić Dzień Papieski. Jak co roku przeprowadzona zostanie zbiórka na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia, wspierającą uzdolnioną ubogą młodzież. To także dzień Edukacji Narodowej.
 8. Jest nowa książka intencji na przyszły rok, można zamawiać intencje. Prosimy o szybsze zamawianie ważnych intencji, gdyż może się okazać że nie będzie można w dany dzień ich odprawić.
 9. Prasa katolicka Niedziela i Gość Niedzielny do nabycia przy wyjściach z kościoła. Dzisiaj w Gościu Niedzielnym płyta z filmem „Sprawa Chrystusa”.
 10. Dziękujemy za posprzątanie Fary i złożone ofiary na kwiaty mieszkańcom ulic: Staroleszczyńskiej, Lwiej, Krótkiej. W tym tygodniu prosimy o posprzątanie Fary w piątek mieszkańców ulic: Kopernika, pl. Kosynierów, pl. Ćwiczeń.
 11. W sobotę patronuje nam bł. Honorat Koźmiński

 

Solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa