Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/farawsch/domains/farawschowa.pl/public_html/wp-includes/post-template.php on line 324
Ogłoszenia parafialne
 1. Zbliża się miesiąc modlitwy różańcowej. To szczególny czas nie tylko upraszania potrzebnych łask za przyczyną Matki Bożej, ale umocnienia naszej wiary przez rozważanie tajemnic z życia Chrystusa i Maryi Panny. W nadzwyczajnym miesiącu misyjnym polecamy także całe dzieło misyjne. Nabożeństwa różańcowe:
 • Dla dzieci w poniedziałki i czwartki o 16:30
 • Dla młodzieży i dorosłych codziennie o 17:15
 1. Z okazji rozpoczynającego się w tym tygodniu roku akademickiego pragniemy modlić się w intencji studentów i pracowników naukowych uczelni.
 2. W zakrystii zapisujemy osoby chętne na wyjazd na pielgrzymkę do Rokitna dn. 5 października, dla Żywego Różańca, Apostolatu Maryjnego, Margaretek oraz osób chętnych. Koszt 30 zł. wyjazd spod Fary o godz. 7:30.
 3. W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek wystawienie Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo w int. nowych powołań o 17:30. Po Mszy wieczornej, spotkanie Przyjaciół Paradyża. Okazja do spowiedzi świętej w piątek od 17:00, po Mszy wieczornej nabożeństwo wynagradzające Najśw. Sercu Pana Jezusa. W sobotę z racji pielgrzymki do Rokitna, nie ma Mszy świętej o 11:00. Zmiana tajemnic różańcowych będzie w przyszłą niedzielę po Mszy o 10:00. Odwiedziny chorych w sobotę o zwykłej porze.
 4. W środę wspominamy Aniołów Stróżów, dlatego wyjątkowo różaniec i nabożeństwo do Aniołów Stróżów będzie przy odnowionym ołtarzu bocznym, pw. Aniołów Stróżów.
 5. Dziękujemy za posprzątanie naszego kościoła złożone ofiary na kwiaty, mieszkańcom ulic Kopernika i Krótkiej. W piątek o sprzątanie kościoła po Mszy wieczornej, prosimy mieszkańców ulic Nowopolnej, Nowej, Podgórnej.
 6. Przy wyjściach nowe numery Niedzieli i Gościa Niedzielnego, a także kalendarze na nowy rok w cenie 5 zł.
 7. Za tydzień niedziela adoracyjna.
 8. W tym tygodniu patronują nam:
 • Poniedziałek św. Hieronim DK
 • Wtorek św. Teresa od Dzieciątka Jezus
 • Piątek św. Franciszka z Asyżu
 • Sobota św. Faustyny Kowalskiej

Drogich jubilatów i solenizantów naszej parafii zapewniamy o serdecznej pamięci i składamy najlepsze życzenia.

 

BIERZMOWANIE
(KLASY SIÓDME SZKOŁY PODSTAWOWEJ)

Zgłoszenia młodzieży do Bierzmowania dokonują tylko rodzice (bądź opiekunowie prawni) wraz
z kandydatem, według poniższego harmonogramu w budynku Kancelarii Parafialnej (Plac Farny 2):

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1
poniedziałek
(30.09)

Klasa 7A od 17:00
Klasa 7B od 18:00
Klasa 7C od 19:00 do 20:00

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2
wtorek
(01.10)

Klasy 7A i 7B od 17:00
Klasy 7C i 7D od 18:30 do 20:00