1. Dziś XXVI Niedziela Zwykła w ciągu roku liturgicznego. Za tydzień taca poznaczona jest na remont Fary.
 2. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach różańcowych dla młodzieży i dorosłych codziennie o godz. 17:15. Jak co roku zapraszamy wszystkie wspólnoty naszej parafii do prowadzenia rozważań możliwość zapisu w zakrystii. Różaniec dla dzieci w: poniedziałki, środy i piątki godz. 16:30.
 3. W poniedziałek wspominamy świętych Aniołów Stróżów. W tym dniu Msza święta poranna i wieczorna będzie tradycyjnie sprawowana przy ołtarzu Aniołów.
 4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca:
 5. W czwartek nabożeństwa różańcowe w intencji nowych powołań o godz. 17:15 oraz modlitwa Przyjaciół Paradyża. Po Mszy św. spotkanie wspólnoty w salkach parafialnych.
 6. W piątek okazja do spowiedzi św. od godz. 17:15. Nabożeństwo wynagradzające Najświętszego Sercu Pana Jezusa zostanie odprawione po zakończonym różańcu przed Mszą św.     
 7. W sobotę modlitwa Żywego Różańca wraz ze zmianą tajemnic podczas Pielgrzymki do Rokitna! Osoby zapisane na wyjazd prosimy, aby rozliczyć się do środy (04.10.2023r.) z panią Ireną Kobierską wpłacając 50 zł.
 8. Ksiądz Rafał i ksiądz Łukasz odwiedzą swoich chorych w sobotę o zwykłej porze.
 9. W sobotę (07.10.2023r.) zostanie odprawiona dodatkowo Msza św. o godz. 13:00 w dzień wspomnienia NMP Różańcowej. Podczas Eucharystii zostaną poświęcone różańce dla dzieci przygotowujące się do I Komunii św. Zapraszamy rodziców, dziadków i wszystkich chętnych parafian.
 10. Ksiądz Rafał zaprasza rodziców uczniów klasy VII na spotkanie dnia 03. października do Fary po wieczornej Mszy świętej. 
 11. Dnia 03. października br. o godz. 17:00 zapraszamy do Centrum Kultury i Rekreacji we Wschowie na wyjątkowe spotkanie „Świadkowie mówią… Ulmowie. Kto ratuje jedno życie, ratuje cały świat.”
 12. Zapraszamy wszystkich którzy byli lub chcą być w grupie młodzieżowej KSM na spotkanie w piątek (06.10.2023r.) po Mszy świętej wieczornej.
 13. Informujemy osoby zainteresowane że kurs przedmałżeński w naszej parafii odbędzie się w dniach od 22 do 28 października 2023r. Rozpoczęcie na Mszy św. niedzielnej o godz. 18:00 spotkania będą miały miejsce codziennie w kościele o godz. 19:00. Zapisy na pierwszym spotkaniu. Koszt 100 zł.
 14. Zapraszamy w przyszłą niedzielę na Msze św. o godz. 10:00 w intencji: O dar beatyfikacji Służebnicy Bożej siostry M. Iwony Król. Za osoby zaangażowane w proce procesu oraz we wszystkich intencjach zanoszonych przez wstawiennictwo Służebnicy Bożej.
 15. Zapraszamy do włączenia się w inicjatywę nieustającego różańca w intencji pokoju na świecie i o Boże błogosławieństwo dla Polski. Polega to na wybraniu stałej pory i odmawianiu jednej części różańca przez cały październik. Zapisy przez stronę nieustajacyrozaniec.pl lub numery podane na plakacie.
 16. Stowarzyszenie Katolicka Wschowa zaprasza na Ekstremalną Drogę Różańcową, która odbędzie się w piątek (06.10.2023r.). Rozpoczęcie w klasztorze Mszą świętą o godz. 18:00, następnie wyruszamy w trasę około 25 km, podczas której będziemy modlić się rozważający wszystkie części różańca w intencji Polski, aby była wierna Bogu – informacje na plakacie.
 17. Dziękujemy za posprzątanie kościoła mieszkańcom ul. Moniuszki, Kilińskiego. W tym tygodniu sprzątanie jest w piątek o godz. 18:30 i o to prosimy mieszkańców ul. Kopernika, Gospody pl. Kosynierów, pl. Ćwiczeń.
 18. Przy wyjściu nowe numery Niedzieli i Gościa Niedzielnego w cenie 10 zł oraz Gość Extra w cenie 14 zł.