Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/farawsch/domains/farawschowa.pl/public_html/wp-includes/post-template.php on line 324
Ogłoszenia parafialne
 1. Dziękujemy za ofiary składane na remont Fary. W zeszła niedzielę zebraliśmy 8169,95 zł, natomiast na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia 1804,5 zł.
 2. Rozpoczęliśmy dzisiaj w Kościele Tydzień Misyjny. Wpisuje się on w trwający w Kościele nadzwyczajny miesiąc misyjny. Dziękując za świadectwo ich posługi, otoczmy modlitwą wszystkie działa misyjne w Kościele. Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę, które są przeznaczone na potrzeby misji.
 3. Przy ołtarzu krzyża zostały wyłożone kartki wypominkowe. Wzorem lat ubiegłych na kartkach są podane daty i godziny na których czytane będą wypominki. Prosimy o czytelne wypełnianie wypominek.
 4. Trwamy na codziennej modlitwie różańcowej w kościele, zapraszamy na nabożeństwa:
 • Dla dorosłych codziennie o godz. 17:15.
 • Dla dzieci w poniedziałek i czwartek o 16:30
 1. W poniedziałek spotkanie grupy starszej przygotowującej się do bierzmowania na Mszy wieczornej.
 2. We wtorek liturgiczne wspomnienie św. Jana Pawła II. Zapraszamy do udziału we Mszach Świętych oraz do osobistego sięgania do duchowego dziedzictwa świętego papieża.
 3. Kurs przedmałżeński w naszej Parafii rozpocznie się 3 listopada
  mszą św. o godz.: 18:00. Konferencje będą odbywały się codziennie
  przez siedem dni. Zapisy na pierwszym spotkaniu w niedzielę.
 4. Za tydzień Msza św. z udziałem dzieci przedszkolnych o godzinie 11:30. Będzie to ostania niedziela Nadzwyczajnego Miesiąca Misyjnego dlatego zachęcamy aby dzieci też były Misjonarzami we Wschowie i przyniosły owoce dla chorych dzieci z DPS. Po tej Mszy św. o godz. 11:30 będzie możliwość wspomóc misje prowadzone przez Siostry Salezjanki nabywając Kalendarz Misyjny za 6zł i Herbatkę Misyjną za 1zł.
 5. Dziękujemy za posprzątanie naszego kościoła mieszkańcom ul. Polnej. W piątek o sprzątanie kościoła po Mszy wieczornej, prosimy mieszkańców ulicy

Jutro zapraszamy wszystkich chętnych, przede wszystkim właścicieli grobów, do włączenia się w akcję sprzątania liści i odpadów BIO z cmentarza parafialnego, przy ul. Spokojnej. Prosimy o zabranie ze sobą grabi, rękawiczek itp. Akcja będzie od godz. 10:00 do 17:00. Za dobrowolny odruch serca dziękujemy!

 1. Przy wyjściach nowe numery Niedzieli i Gościa Niedzielnego. Za tydzień w Gościu Niedzielnym będzie dołączona płyta DVD o  św. Bernadetcie, cena z płytą to jedyne 6 zł.

 Wszystkich Parafian, przybyłych Gości, Jubilatów i Solenizantów powierzamy opiece Matki Bożej Różańcowej.