1. Dzisiaj dzień środków społecznego przekazu i pielgrzymka świata pracy na Jasną Górę.
 2. Dziękujemy za ofiary składane na remont Fary zebraliśmy 6643,65 zł. Dzisiaj zbiórka do puszek na ITF w Zielonej Górze. Za tydzień, w Dzień Migrantów i Uchodźców, zbiórka do puszek z przeznaczeniem na pomoc dla migrantów i uchodźców.
 3. Przypominamy, że w kościele należy zakrywać usta i nos, osoby nie mogące nosić masek zobowiązane są do noszenia przyłbic! Przypominamy także o możliwości przyjmowania Komunii Świętej na rękę.
 4. Spotkanie grupy młodszej przygotowującej się do bierzmowania z klas VIII SP, we wtorek o 18:00 w kościele.
 5. We środę młodzież naszej parafii i z Klasztoru otrzyma z rąk ks. bpa Tadeusza Lityńskiego sakrament bierzmowania. Wyjątkowo w ten dzień Msza święta wieczorna będzie o godz. 17:00, nie będzie nabożeństwa do MB Nieustającej Pomocy. Zapraszamy wszystkich parafian do wzięcia udziału w tym ważnym wydarzeniu.
 6. Rozpoczynamy zapisy dzieci do Pierwszej Komunii Świętej w 2021 r. Zapisów dokonuje jeden lub oboje rodziców lub opiekunów prawnych wraz z dzieckiem w następującym porządku:
 • W czwartek (24.09) Szkoła Podstawowa nr 1 klasy: III A od godz. 16:00 i III B od godz. 16:45
 • W piątek (25.09) Szkoła Podstawowa nr 1 klasy: III C od godz. 16:00,
  III D od godz. 16:45 oraz wszyscy chętni z innych szkół od godz. 17:15

Zgodnie z postanowieniem Wschowskich Proboszczów dzieci z terenu miasta nie muszą mieć zgód na przyjęcie sakramentu I Komunii poza miejscem zamieszkania.

 1. Spotkanie ministrantów i lektorów i chętnych kandydatów, w sobotę o 10:30 w kościele.
 2. Spotkanie PZC będzie 28 września. Zapraszamy chętnych do wolontariatu.
 3. W tym roku przygotowanie, osób dorosłych po 21. roku życia, do bierzmowania będzie odbywać się w Parafii pw. św. Jakuba Apostoła w Konradowie. Pierwsze spotkanie odbędzie się 25 września o godzinie 18:30. Spotkania będą do listopada. Zgłoszenia osobiście lub pod numerem tel. 602404430.
 4. Pierwsza sobota października to pielgrzymka Żywego Różańca do Rokitna. W tym roku nie organizujemy pielgrzymki autokarowej, zachęcamy do pielgrzymowania indywidualnie.
 5. Prasę katolicką: Niedzielę i Gość Niedzielny można nabyć przy wyjściach z kościoła.
 6. Dziękujemy za posprzątanie kościoła rodzicom dzieci do Pierwszej Komunii. W tym tygodniu o sprzątanie kościoła w sobotę od godz. 7:00 prosimy mieszkańców ulic Polna, Piaskowa, Wierzbowa.

Patroni tygodnia:

 • Poniedziałek św. Mateusz Ap i Ew.
 • Środa św. o. Pio

 Niech Dobry Bóg błogosławi Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia. Naszym Parafianom i przybyłym Gościom życzymy wielu łask Bożych.