1. Dziękujemy za dzisiejsze ofiary składane na remont Fary.
 2. W przyszłą niedzielę przypada Dzień Środków Społecznego Przekazu oraz rozpoczynają się kwartalne dni modlitw za dzieci, młodzież i wychowawców. Zbiórka do puszek na KUL i ITF w Zielonej Górze.
 3. Także w przyszłą niedzielę Msza święta dożynkowa w int. rolników i sadowników z Przyczyny Dolnej, pszczelarzy i działkowców z ogrodów rodzinnych o godz.: 10:00 w naszej Farze.
 4. Kancelaria parafialna jest czynna trzy dni w tygodniu: we wtorki od 10:00 do 11:00 i od 16:00 do 17:00, w czwartki tylko do południa od 10:00 do 11:00 i w soboty od 9:00 do 10:00. Godziny pracy Biura Cmentarza Parafialnego pozostają bez zmian, czyli w poniedziałki od 17:00 do 19:00. Informujemy także, że plebania znajduje się teraz przy Placu Farnym 4 – w dawnym budynku katechetycznym. Lokalizacja kancelarii parafialnej pozostaje bez zmian czyli w Domu Parafialnym przy Placu Farnym 2.
 5. Nauki chrzcielne dla rodziców i chrzestnych we wtorek o 19:00 w salce przy starej plebanii.
 6. W środę na Mszy wieczornej spotkanie przygotowujących się do bierzmowania z 3 kl. gimnazjum oraz z 8 kl. podstawówek.
 7. Spotkanie dla wszystkich katechetów uczących na terenie naszej parafii w czwartek na Mszy wieczornej.
 8. W piątek będziemy przeżywać święto Podwyższenia Krzyża świętego. Zachęcamy, aby w tym dniu uczcić krzyż, znak męki i zwycięstwa Chrystusa, przez ucałowanie. Na zakończenie Mszy Świętej wieczornej ucałujemy krzyż, tak jak czynimy to w Wielki Piątek. W najbliższych dniach zadbajmy o przydrożne krzyże.
 9. W piątek rozpoczną się koncerty w ramach XV Królewskiego Festiwalu Muzyki. Pierwszy koncert „Muzyka dworska i patriotyczna w 100 rocznicę odzyskania niepodległości” będzie w Farze w piątek o godz. 19:00, w sobotę o 17:00 koncert będzie w Zamku. W najbliższą niedzielę zapraszamy na dwa koncerty galowe o godz. 15:00 i 19:00. Wszelkie informacje dot. koncertów oraz wykonywanych utworów znajdziemy na plakatach.
 10. W sobotę czcimy MB bolesną, tego dnia zapraszamy mężczyzn na ich pielgrzymkę do Sanktuarium I Męczenników Polskich do Międzyrzecza.
 11. Zapisy do I komunii świętej w sobotę o godz. 10:00 w kancelarii parafialnej.
 12. Zapisy do bierzmowania uczniów z klas 7 oraz wszystkich, którzy nie otrzymali tego sakramentu i są w wieku od 15 do 21 lat, będą od 17 września.
 13. Spotkanie aspirantów, ministrantów i lektorów w sobotę o godz. 10:30 w salce parafialnej. Także w sobotę po Mszy wieczornej spotkanie Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży, na które zapraszamy naszą młodzież.
 14. Serdecznie zapraszamy chętne dzieci i młodzież do śpiewania w scholii. Pierwsze spotkanie odbędzie się we wtorek w salce  przy starej plebani o godzinie 16:30. Zapraszamy także osoby, które grają na jakimś instrumencie np. gitarze, skrzypcach.
 15. Prasa katolicka oraz kalendarze na nowy rok 2019, wielostronicowe po 5 zł, jednostronicowe po 2 zł, do nabycia przy wyjściach z kościoła. W kalendarzu wielostronicowym jest nasza Wschowa.
 16. Zapraszamy do odwiedzenia nowej strony naszej parafii farawschowa.pl
 17. Dziękujemy za posprzątanie Fary mieszkańcom z ulicy Ogrodowej blok nr 2. W tym tygodniu prosimy o posprzątanie Fary wyjątkowo w czwartek mieszkańców ulicy Ogrodowej bloki nr. 4 i 6.
 18. We czwartek patronuje nam św. Jan Chryzostom, bp i DK.

Prosimy Pana, aby obdarowywał naszych solenizantów i jubilatów obfitymi Bożymi łaskami.