Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/farawsch/domains/farawschowa.pl/public_html/wp-includes/post-template.php on line 324
Ogłoszenia parafialne
 1. Dzisiaj przy wyjściach z kościoła zbieramy ofiary do puszek na pomoc poszkodowanym w wybuchu mieszkańcom Bejrutu.
 2. Na prośbę naszego Biskupa Diecezjalnego Tadeusza oraz Przewodniczącego KEP (komunikat w gablocie), przypominamy o obowiązku zakrywania ust i nosa, osoby nie mogące nosić masek zobowiązane są do noszenia przyłbic! Przypominamy także o możliwości przyjmowania Komunii Świętej na rękę!
 3. Przypominamy:
 • Biuro administracji cmentarza czynne: poniedziałek od 17:00 do 18:00
 • Kancelaria parafialna czynna: wtorek od 16:00 do 17:00 sobota od 9:00 do 10:00
 1. Prasę katolicką: Niedzielę i Gość Niedzielny można nabyć przy wyjściach z kościoła.
 2. Zgodnie z dekretem ks. Biskupa Tadeusza, nasz dotychczasowy wikariusz ks. Tomasz Szulc, w poniedziałek zostaje przeniesiony do parafii w Kostrzynie nad Odrą. Zapraszamy na mszę wieczorną w której pożegnamy ks. Tomasza. Dziękujemy za 4 lata pracy na naszej parafii, za włożony trud pracy duszpasterskiej, sprawowanie sakramentów, tworzenie strony internetowej, biura cmentarza parafialnego i wiele innych cennych inicjatyw, które tworzą naszą wspólnotę parafialną. Życzymy na nowej placówce, obfitości Bożych darów, opieki Wychowawczyni Powołań Kapłańskich oraz wstawiennictwa św. Stanisława bpa i M.
 3. Dziękujemy za posprzątanie kościoła mieszkańcom ulic: Garbarska, Łąkowa, Wałowa. W tym tygodniu o sprzątanie Fary w sobotę od 7:00, prosimy mieszkańców ulic: Ks. A. Kostki, Okrężna.

Patroni tygodnia:

 • Poniedziałek: św. Bartłomieja Apostoła – święto
 • Środa: NMP Częstochowskiej – uroczystość
 • Czwartek: św. Moniki
 • Piątek: św. Augustyna – biskupa i doktora Kościoła
 • Sobota: Męczeństwo św. Jana Chrzciciela – wspomnienie

Parafianom, przybyłym Gościom życzymy obfitości Bożych łask. Chrystus Pan niech szczodrze błogosławi solenizantom i jubilatom tego tygodnia.