1. Trwa okres letniego wypoczynku. Msze Święte w naszym kościele według wakacyjnego porządku.
 2. Zmiany w parafii na czas wakacji:
 • Cały Lipiec biuro administracji cmentarza będzie nieczynne.
 • Kancelaria parafialna czynna we wtorek od 16:00 do 17:00 i w sobotę od 9:00 do 10:00
 1. W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek wystawienie Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo i int. nowych powołań o 17:30. Okazja do spowiedzi świętej w piątek od 17:30, po Mszy wieczornej nabożeństwo wynagradzające Najśw. Sercu Pana Jezusa. W sobotę Msza święta, zmiana Tajemnic Różańcowych oraz nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP o 11:00.
 2. Tomasz odwiedzi swoich chorych w sobotę o stałej porze.
 3. W czwartek 1 sierpnia wspominamy rocznicę wybuchu powstania warszawskiego.
 4. W piątek zachęcamy do przyjęcia odpustu Porcjunkuli związanego z życiem św. Franciszka. Warunki odpustu: spowiedź, komunia św. nawiedzenie kościoła i odmówienie modlitwy w intencjach Ojca Świętego.
 5. W sierpniu tradycyjnie zachęcamy do podjęcia abstynencji w duchu ofiary, dla kształtowania właściwych postaw młodego pokolenia, a także jako wyraz wsparcia dla rodzin dotkniętych problemem alkoholowym.
 6. W najbliższych dniach wyruszają piesze pielgrzymki naszej diecezji, min, z Głogowa czy Zielonej Góry, zapaszmy do udziału w rekolekcjach w drodze oraz towarzyszenia duchowego. Piesza Pielgrzymka nauczycieli zatrzymuje się na nocleg we Wschowie w najbliższą sobotę, natomiast w przyszłą Niedzielę napraszamy na Mszę z pielgrzymami o godz. 7:00.
 7. Dziękujemy za posprzątanie naszego kościoła, z ulicy Ogrodowej bloki. W piątek o sprzątanie kościoła po Mszy wieczornej, prosimy mieszkańców ulicy Daszyńskiego.
 8. Przy wyjściach wakacyjne numery Niedzieli i Gościa Niedzielnego.
 9. W tym tygodniu patronują nam:
 • W poniedziałek św. Marta, siostra Marii i Łazarza, patronka gospodyń domowych
 • We wtorek św. Brygida patr. Europy
 • W środę św. Ignacy z Loyoli założyciel zak. jezuitów
 • W czwartek św. Alfons Maria Liguori założyciel zak. redemptorystów

Solenizantów i jubilatów ogarniamy serdeczną modlitwą i życzymy wszelkich Bożych darów.