Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/farawsch/domains/farawschowa.pl/public_html/wp-includes/post-template.php on line 324
Ogłoszenia parafialne
 1. Przypominamy o wakacyjnych zmianach w funkcjonowaniu parafii:
 • Cały Lipiec biuro administracji cmentarza jest nieczynne.
 • Kancelaria parafialna czynna jest we wtorek od 16:00 do 17:00 i w sobotę od 9:00 do 10:00
 1. W najbliższym czasie rozpoczynają się piesze pielgrzymki z Gorzowa Wlkp., Zielonej Góry i Głogowa, z racji obostrzeń sanitarnych pielgrzymki mają charakter duchowy. Zachęcamy do wspólnej modlitwy, np. przez ofiarowanie jakiejś modlitwy, Komunii świętej, bliższe informacje znajdziemy w tygodnikach naszej diecezji oraz na stronach internetowych pieszych pielgrzymek.
 2. W sobotę rozpoczynamy sierpień miesiąc trzeźwości. O godz. 11:00 Msza święta z nabożeństwem wynagradzającym Niepokalanemu Sercu Maryi i Zmiana Tajemnic Żywego Różańca. O godz. 17:00 spotkanie przygotowujących się do bierzmowania
 3. Także w sobotę 76. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego.
 4. W najbliższą niedzielę Adoracyjną mamy odpust Porcjunkuli, za który możemy uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
 5. Paweł odwiedzi swoich chorych w tym tygodniu po umówieniu telefonicznym.
 6. Prasę katolicką: Niedzielę i Gość Niedzielny można nabyć przy wyjściach z kościoła.
 7. Dziękujemy za posprzątanie kościoła mieszkańcom ulic: Rzeźnicka, Rynek, pl. Farny. W tym tygodniu o sprzątanie Fary w sobotę od 7:00, prosimy mieszkańców ulic: Powstańców Wlkp., Łazienna, Herbergera.

Patroni tygodnia:

 • Środa św. Marta
 • Piątek św. Ignacy z Loyoli kapł.
 • Sobota św. Alfons Maria Liguori bp i DK

Wszystkich, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje urodziny i imieniny, otaczamy serdeczną pamięcią i modlitwą. Parafianom, przybyłym Gościom życzymy obfitości Bożych łask.