1. W czasie wakacji:
 • Msza święta w Niedzielę z godz. 18:00, zostaje przesunięta na godz. 19:00.
 • Cały Lipiec biuro administracji cmentarza jest nieczynne.
 • Kancelaria parafialna czynna:

we wtorek od 10:00 do 11:00

w sobotę od 9:00 do 10:00

 1. Dziękujemy za ofiary złożone na remont Fary, w zeszła niedzielę zebrano 6753 zł.
 2. W następną niedzielę, będziemy wspominać św. Krzysztofa, patrona kierowców i podróżujących. Po Mszy Świętej o godz. 11:30 błogosławieństwo pojazdów przed kościołem. Pamiętajmy jednak, że błogosławieństwo nie zwalnia nas z obowiązku zachowania rozsądku i wyobraźni na drodze.

W czasie błogosławieństwa pojazdów zbierane będą ofiary na pomoc misjonarzom w zakupie i remontach pojazdów (min. rowerów, samochodów, motocykli, łodzi, wózków inwalidzkich) używanych na misjach. Pomoc będzie realizowana przez organizację na rzecz misyjnych środków transportu – MIVA Polska.

 1. W środę po Mszy św. nowenna do NMP Nieustającej Pomocy.
 2. Instytut Filozoficzno-Teologiczny im. Edyty Stein w Zielonej Górze prowadzi nabór na studia magisterskie z teologii katolickiej Szczegóły na stronie internetowej Instytutu i plakacie.
 3. Nowe numery Niedzieli i Gościa Niedzielnego dostępne są przy wyjściu bocznym od Starej Plebanii.
 4. Dziękujemy za posprzątanie Fary i złożone ofiary mieszkańcom ulicy: Kazimierza Wielkiego nry parzyste i Bloki Cukrownicze. W następną sobotę prosimy mieszkańców ulic: Mickiewicza, abp. Stablewskiego, Dworcowa.
 5. Kiedy w czasie wędrówek będziemy nawiedzali świątynie, sanktuaria, klasztory, pamiętajmy o godnym stroju, by w ten sposób dać świadectwo szacunku dla miejsc świętych.

Patroni tygodnia:

 • Czwartek św. Maria Magdalena
 • Piątek św. Brygida patr. Europy
 • Sobota św. Kinga

Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej.