1. Dziękujemy za ofiary składane do puszek na odbudowę kościoła w Lutolu Suchym oraz za dzisiejsze ofiary przeznaczone na remont Fary.
 2. Zmiany w parafii na czas wakacji:
 • Cały Lipiec biuro administracji cmentarza będzie nieczynne.
 • Kancelaria parafialna czynna we wtorek od 16:00 do 17:00 i w sobotę od 9:00 do 10:00
 • Msza święta w Niedzielę z godz. 18:00, zostaje przesunięta na godz. 19:00.
 1. W przyszłą niedzielę po Mszy o 11:30, tj. ok. 12:45, zostanie wyświetlony krótki film o Pomniku Wdzięczności, który nawiązuje do wystawy znajdującej się w kościele. Po filmie prof. Stanisław Mikołajczak opowie o burzliwych losach Pomnika oraz jego odbudowie. Będą rozprowadzane także cegiełki na odbudowę pomnika. Serdecznie zapraszamy!
 2. Paweł dziękuje za przyjęcie w domach pieszych pielgrzymów, za pamięć w modlitwach. Wszystkim, którzy wyruszyli na pątniczy szlak z Otynia i Wschowy gratulujemy i życzymy wielu łask Bożych. W sierpniu wyruszają piesze pielgrzymki z Gorzowa Wlkp., Zielonej Góry i Głogowa, zachęcamy również do uczestniczenia w tych rekolekcjach w drodze.
 3. Dziękujemy za posprzątanie naszego kościoła mieszkańcom, z ulicy Ogrodowej-domki. W piątek o sprzątanie kościoła po Mszy wieczornej, prosimy mieszkańców ulicy Ogrodowej blok nr 2.
 4. Przy wyjściach nowe numery Niedzieli i Gościa Niedzielnego.
 5. W tym tygodniu patronują nam:
 • W poniedziałek św. Bonawentura bp i DK
 • We wtorek NMP z Góry Karmel patronka Karmelitów

Solenizantów i jubilatów nowego tygodnia powierzamy opiece świętych patronów, życząc spełnienia wszelkich dobrych marzeń i planów.