Ogłoszenia parafialne
 1. Od dzisiaj obowiązuje wakacyjny układ funkcjonowania parafii:
 • Msze święte w Niedzielę są odprawiane godz.: 8:00, 10:00, 12:00 i o 19:00, w kościele Trójcy Świętej o 13:30. W tygodniu o 6:30 i 18:00,
 • Cały Lipiec biuro administracji cmentarza będzie nieczynne,
 • Kancelaria parafialna czynna: we wtorek od 10:00 do 11:00 oraz 16:00 do 17:00 i w sobotę od 9:00 do 10:00.
 1. W środę, przypada uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Święty Piotr został wybrany przez Jezusa na przewodnika Apostołów, Święty Paweł głosił Ewangelię wśród ludów pogańskich. Według tradycji obaj ponieśli śmierć męczeńską w Rzymie. Świętowanie rozpoczniemy już Mszą wigilijną we wtorkowy wieczór. Ofiary składane na tacę będą przeznaczone na potrzeby Stolicy Apostolskiej – Świętopietrze. Wieczorna Msza będzie w int. solenizanta ks. Pawła.
 2. Nabożeństwa czerwcowe:
 • Dzisiaj (w niedzielę) o 18:30
 • Od poniedziałku do czwartku po Mszy wieczornej.
 1. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i sobota miesiąca. W piątek okazja do spowiedzi od 17:30, po Mszy nabożeństwo wynagradzające Sercu Pana Jezusa. W sobotę Msza i nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi i Zmiana tajemnic różańcowych o 11:00.
 2. Łukasz odwiedzi chorych z komunią, w sobotę o zwykłej porze.
 3. Dziękujemy za posprzątanie kościoła, parafianom z ulicy: 17 pułku Ułanów. W tym tygodniu sprzątanie kościoła w sobotę od 7:00, mają parafialnie z ulic: Polna, Piaskowa, Wierzbowa, Lawendowa i nowe ulice.
 4. Przy wyjściu nowe numery Niedzieli i Gościa Niedzielnego w cenie 8 zł.
 5. Zapraszamy na wielki odpust w Wieleniu do 3 lipca. Informacje na plakacie.
 6. lipca z Otynia rusza 39. piesza pielgrzymka organizowana przez duszp. Rolników. W każdym momencie można dołączyć się do pieszego pielgrzymowania. Pielgrzymi będą nocowali we Wschowie 3/4 lipca w internacie przy pl. Kosynierów. Powitanie pielgrzymów będzie we Farze w niedzielę ok 20:15. Natomiast pożegnanie pielgrzymów będzie w następny poniedziałek przed 5:00.
 7. 12 lipca pielgrzymka autokarowa z możliwością przejścia ostatniego etapu pieszej pielgrzymki Grodzisko – Jasna Góra 15 km. Wyjazd autokaru o 2:00 (w nocy), powrót po godz. 17:00. Zapisy w zakrystii, koszt 100 zł.
 8. Za tydzień niedziela adoracyjna.

Przypominamy o odpowiednim stroju w miejscach kultu, szczególnie na Mszy Świętej!

Niech rozpoczynający się czas wakacyjny i urlopowy będzie okazją do pogłębienia wiary przeżywanej w bezpośrednim kontakcie z przyrodą.

Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej.