1. Dzisiaj XII Niedziela Zwykła w ciągu roku liturgicznego. Dziękujemy za złożone ofiary do puszek na KUL i IFT – zebraliśmy: 678 zł. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu Ołtarza.
 2. Przypominamy, że od przyszłej niedzieli następuje zmiana godziny wieczornej Mszy świętej z 18:00 na 19:00. Pozostałe godziny bez zmian. Podczas urlopów i wakacji zwróćmy uwagę na strój w miejscach kultu religijnego – niech będzie godny tego miejsca, pamiętajmy także o codziennej modlitwie i niedzielnej Eucharystii
 3. Nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa dziś po Mszy świętej o godz. 10:00 od poniedziałku do piątku po Mszy świętej wieczornej.
 4. W poniedziałek po Mszy św. wieczornej spotkanie Parafialnego Zespołu Caritas w salkach parafialnych – zapraszamy chętne osoby.
 5. W czwartek (29 czerwca) Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła – Ofiary składane w tym dniu są przeznaczone na posługę apostolską i charytatywną Papieża
 6. W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca:
 7. Msza św. Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi oraz modlitwa Żywego Różańca o godz. 11:00
 8. Ks. Alek oraz ks. Łukasz tego dnia odwiedzą swoich chorych z posługą sakramentalną.
 9. W dniach 2.-12. lipca 2023r. wyrusza 40. Pieszą Pielgrzymkę Rolników wyjątkowo z Klenicy, gm. Bojadła, na Jasną Górę. Informacje na plakacie. Prośba skierowana przez ks. przewodnika Pawła Mydłowskiego do mieszkańców Wschowy o pomoc w organizacji miejsc noclegowych (przyjęcia pielgrzymów) w dniach 3. – 4. lipca 2023r. Zapisany osób chętnych na pielgrzymkę oraz  tych którzy chcieliby przyjąć pielgrzymów w zakrystii.
 10. Duszpasterstwo Rolników, zaprasza byłych i obecnych Pieszych Pielgrzymów i Diecezjan na jubileuszowy koncert 40. Pieszej Pielgrzymki Rolników, na który został zaproszony zespół NiemaGotu. Jubileusz odbędzie się w Klenicy, gmina Bojadła, 1. Lipca br. Rozpoczęcie jubileuszu będzie na Mszy świętej o godz. 17:00, o 20:00 zaplanowany jest występ zespołu NiemaGotu. Podczas jubileuszu prezentowana będzie strefa Lubuskiego Produktu Regionalnego, Koła Gospodyń Wiejskich oraz organizacje rolnicze.
 11. Dziękujemy za posprzątanie kościoła mieszkańcom ul. Ogrodowa domki oraz al. Konstytucji 3-go maja. W tym tygodniu sprzątanie jest w piątek o godz. 18:30 i o to prosimy mieszkańców ul. Ogrodowa bloki.
 12. Przy wyjściu nowe numery Niedzieli i Gościa Niedzielnego w cenie 10 zł.

Biuro Administracji Cmentarza w poniedziałek od 17:00 do 18:00. Informujemy, że w lipcu oraz sierpniu Biuro Administracji Cmentarza będzie nieczynne. Wszelkie formalności prosimy załatwiać w trakcie urzędowania kancelarii.

KANCELARIA PARAFIALNA CZYNNA tylko: we wtorek: od 10:00 do 11:00 i od 16:00 do 17:00 w sobotę: nieczynna!!!