Ogłoszenia parafialne
 1. Dziękujemy za dzisiejsze ofiary składane na remont Fary. Po Mszach zbiórka do puszek na ITF w Zielonej Górze.
 2. W zeszły czwartek przeżywaliśmy Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa oraz uwielbienie Boga Jedno miasto w jednym Duchu. Dziękujemy wiernym liczne przybycie, danie świadectwa wiary i zaangażowanie w te wydarzenia: ministrantom i lektorom, Żywemu Różańcowi, Akcji Katolickiej, dziewczynkom sypiącym kwiatki, przygotowującym i niosącym chorągwie. P. Krystynie Pruchniewskiej za robienie zdjęć. Zdjęcia z procesji można znaleźć min. na stronie naszej parafii.
 3. Do piątku codziennie po Mszy wieczornej, a dzisiaj na Mszy o 10:00, będą procesje eucharystyczne wokół Fary, przed procesją odmówimy litanię do Serca Pana Jezusa.
 4. Zapraszamy na różaniec o ustanie pandemii na świecie. Od poniedziałku do środy różaniec będzie o 17:30, w niedziele o 17:00.
 5. W środę w naszej parafii rozpocznie się peregrynacja relikwii św. Jana Pawła II. Adoracje przy relikwiach będzie prowadziła Akcja Katolicka od czwartku do soboty o 17:00.
 6. W piątek przypada uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Z inicjatywy św. Jana Pawła II jest to Światowy Dzień Modlitwy o Uświęcenie Kapłanów. Z racji uroczystości nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
 7. W sobotę, w liturgii będziemy czcili Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny.
 8. Nauki chrzcielne są prowadzone indywidualnie, po wcześniejszym umówieniu w kancelarii parafialnej lub telefonicznie.
 9. Kancelaria parafialna i biuro cmentarza są czynne według stałego porządku.
 10. W niedziele po mszach można zamawiać intencje mszalne.
 11. Zachęcamy do duchowego łączenia się z Sanktuarium w Rokitnie, z racji trwającego tam odpustu. Transmisje online: org. W naszej diecezji w czwartek mamy uroczystość NMP z Rokitna, głównej patronki naszej diecezji.
 12. 20 czerwca o 20:00 zapraszamy mężczyzn do klasztoru na męskie uwielbienie ze świętym Józefem.
 13. Prasę katolicką: Niedzielę i Gość Niedzielny można nabyć przy wyjściach z kościoła.
 14. Dziękujemy za posprzątanie naszego kościoła mieszkańcom z ulicy Ogrodowej Bloki, prosimy o sprzątanie kościoła w sobotę od 7:00 mieszkańców ulicy Konopnickiej.
 15. W środę patronuje nam św. br. Albert Chmielowski. 

Niech Dobry Bóg błogosławi Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia. Naszym Parafianom i przybyłym Gościom życzymy obfitości Bożego błogosławieństwa.