1. Dzisiaj X Niedziela Zwykła w ciągu roku liturgicznego. Dziś taca przeznaczona jest na remont Fary, a po Mszy świętej zbirka do puszek na KUL i IFT w Zielonej Górze.
  2. Zapraszamy na nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 17:30.
  3. Duszpasterstwo Rolników organizuje w dniach 2.-12. lipca 2024r. 41. Więcej informacji w późniejszym czasie. Prośba skierowana przez ks. przewodnika Pawła Mydłowskiego do mieszkańców Wschowy o pomoc w organizacji miejsc noclegowych (przyjęcia pielgrzymów) w dniach 3. – 4. lipca 2023r. Zapisany osób chętnych na pielgrzymkę oraz tych którzy chcieliby przyjąć pielgrzymów w zakrystii – prosimy o przekazanie również informacji, że któraś z rodzin zaprosiła już pielgrzymów z ubiegłych lat.
  4. Zawracamy się z ogromna prośbą o pomoc w organizacji posiłków dla pielgrzymów ze Szczecina 5. lipca  (bigos, kiełbasa, chleb) oraz pielgrzymów z Rzepina z 6. na 7. lipca (obiadokolacja oraz śniadanie) o możliwość zaangażowania się oraz pomoc bardzo proszę o zgłoszenie się do zakrystii.
  5. W piątek przypada dzień urodzin Biskupa Diecezjalnego Tadeusza Lityńskiego, a w niedzielę rocznica jego sakry biskupiej. Polecajmy naszego Pasterza wstawiennictw patronów naszej Diecezji.     
  6. Dziękujemy za posprzątanie kościoła parafianom z ul. Chopina, Szymanowskiego, Wieniawskiego. W tym tygodniu sprzątanie jest w piątek o godz. 18:30 i o to prosimy mieszkańców ul. Ogińskiego, Osadnicza, 55 PPP.
  7. Przy wyjściu nowe numery Niedzieli i Gościa Niedzielnego w cenie 10 zł.
  8. Stowarzyszenie „Katolicka Wschowa”, Akcja Katolicka oraz Księża Proboszczowie wschowskich Parafii serdecznie zapraszają wszystkich do udziału w Marszu dla Życia i Rodziny, który odbędzie się w niedzielę 16 czerwca. Wyruszamy o godzinie 15.00 z Placu Farnego. W czasie marszu pragniemy zademonstrować nasze poparcie dla rodziny zbudowanej na małżeństwie kobiety i mężczyzny oraz postawy otwartości na potomstwo.  Zakończenie z modlitwą zawierzenia przy relikwiach błogosławionej rodziny Ulmów w Kościele świętej Jadwigi. Po marszu i modlitwie zapraszamy na festyn rodzinny z wieloma atrakcjami. W czasie festynu odbędzie się zbiórka funduszy na Dom Samotnej Matki w Żarach.

wtorek:

sobota: