1. Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby hospicjów zebraliśmy
    1329,07 zł. Za tydzień Niedziela Adoracyjna.
  2. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W piątek pragniemy wypełnić prośbę Pana Jezusa o modlitwę wynagradzającą za grzechy nasze i całego świata, okazja do spowiedzi świętej od 17:00. W sobotę Msza wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi o godz. 11:00. Po Mszy Nabożeństwo i zmiana tajemnic Żywego Różańca. Odwiedziny chorych w domach w sobotę o zwykłej porze.
  3. W piątek obchodzimy Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”. Niech tego dnia towarzyszy nam pamięć i modlitwa za bohaterów naszej Ojczyzny.
  4. W sobotę Akcja Katolicka, zaprasza na Mszę wieczorną, na której zgromadzą się członkowie Akcji Katolickiej z różnych części naszej diecezji.
  5. 9 marca w naszym mieście odbędzie się peregrynacja obrazu św. Józefa. Z tej okazji we wtorek rozpoczniemy nowennę do św. Józefa. Nowennę będziemy odmawiali po Mszach świętych. Z okazji peregrynacji obrazu zapraszamy na pielgrzymkę do sanktuarium św. Józefa w Kaliszu 7 marca.
  6. Już niedługo rozpocznie się Wielki Post, dlatego Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży zaprasza do wzięcia udziału w akcji wielkopostnej. Za tydzień będą rozprowadzać specjalne słoiczki z których codziennie losuje się jedno zadanie do wypełnienia. Ofiara zaczyna się od 5 zł na cele statutowe.
  7. Dziękujemy za posprzątanie naszego kościoła mieszkańców ulicy: Ogrodowej. W piątek o sprzątanie kościoła po Mszy wieczornej, prosimy mieszkańców ulicy: 55 Pułku Piechoty Poznańskiej i Nowopolnej.
  8. Przy wyjściach nowe numery Niedzieli i Gościa Niedzielnego.

Niech Dobry Bóg błogosławi Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia. Naszym Parafianom i przybyłym Gościom życzymy Bożego błogosławieństwa.