Informacja dla przygotowujących się do bierzmowania zmiana terminu bierzmowania z 20.06 na 11.06, godz.16:00!

 1. Dzisiaj, uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Modlimy się dzisiaj, aby Dobry Bóg „wzbudził w nas pragnienie nieba, gdzie Chrystus, jako pierwszy z ludzi, przebywa z Bogiem” Na Mszy wieczornej spotkanie grupy starszej przygotowującej się do bierzmowania.
 2. Trwamy w nowennie przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego. Nowennę, odmawiamy w czasie nabożeństw majowych, a od 1 czerwca na nabożeństwach do Serca Pana Jezusa, codziennie o godz. 17:30.
 3. We wtorek, przypada liturgiczne święto Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny.
 4. W środę, przypada Międzynarodowy Dzień Dziecka. Modlimy się za wszystkie dzieci, aby wzrastały w łasce Bożej, mądrości i były otaczane miłością i troską przez swoich rodziców.
 5. W czwartek 25. rocz. wizyty św. Jana Pawła II w Gorzowie Wlkp. uroczyste obchody wizyty w przyszłą niedzielę w katedrze Gorzowskiej.
 6. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca:
 • w czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu i modlitwa o uświęcenie kapłanów oraz nowe powołania o godz. 17:30, po Mszy spotkanie Przyjaciół Paradyża;
 • w piątek nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 17:30; spowiedź święta od godz. 17:15;
 • w sobotę wystawienie Msza, zmiana tajemnic różańcowych i nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca MB o 11:00;
 • odwiedziny chorych w sobotę o zwykłej porze.
 1. W najbliższą niedzielę, przypada uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Świętowanie rozpoczniemy Mszą wigilii Zesłania Ducha Świętego w sobotę o godz. 18:00. Uroczystość Zesłania Ducha Świętego kończy okres Wielkanocy i spowiedzi wielkanocnej.
 2. Przyszła niedziela to Niedziela adoracyjna, zbiórka do puszek na Świątynię Opatrzności Bożej w Warszawie.
 3. Dziękujemy za posprzątanie kościoła parafianom z ulic: Głogowska, Bohaterów Westerplatte, Nowa. W tym tygodniu sprzątanie kościoła w sobotę od 7:00, mają parafialnie z ulic: Garbarska, Łąkowa, Wałowa.
 4. Zapraszamy na Mszę beatyfikacyjną Męczenniczek II Wojny Światowej s. Marii Paschalis i 9 Towarzyszek. Beatyfikacja odbędzie się we Wrocławskiej Katedrze 11. Czerwca o godz. 11:00. Ss. Męczenniczki były w zgromadzeniu ss. św. Elżbiety.
 5. lipca z Otynia, po dwóch latach przerwy wyruszy piesza pielgrzymka organizowana przez Duszpasterstwo Rolników. Do pielgrzymki można dołączyć w każdym czasie, pielgrzymi będą we Wschowie 3/4 lipca. Mile widziane są także osoby z własnym samochodem, które nie mogą iść, ale mogą pomagać pielgrzymom. Szczegółowe informacje i zapisy u ks. Pawła.
 6. Przy wyjściu nowe numery Niedzieli i Gościa Niedzielnego w cenie 8 zł.

Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości Bożych darów oraz opieki Maryi – Wspomożycielki Wiernych. Pozdrawiamy Parafian i przybyłych Gości życząc dobrego dnia i tygodnia.