Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/farawsch/domains/farawschowa.pl/public_html/wp-includes/post-template.php on line 324
Ogłoszenia parafialne
 1. Dziękujemy za ofiary składane na remont ołtarza Aniołów Stróżów. W zeszłą niedzielę zebraliśmy 6561,43 zł. Dzisiaj zbiórka do puszek na potrzeby hospicjów.
 2. Odpowiadając na zachętę dzisiejszego słowa Bożego, zapraszamy kolejnych wolontariuszy pragnących zaangażować się w prace Parafialnego Zespołu Caritas. Informacje u ks. Proboszcza.
 3. Przypominamy o możliwości przekazania 1 % podatku na rzecz organizacji pożytku publicznego. Przy wyjściach można zabrać foldery z informacją jak przekazać 1% na Caritas naszej diecezji. Informujemy także, że osoby, które wpłacały ofiary na remont Fary, mogą odliczyć sobie te ofiary od podatku dochodowego – dodatkowe informacje kliknij
 4. Spotkanie rodziców dzieci pierwszokomunijnych odbędzie się we wtorek o godz.: 19:00 w salce przy starej plebani
 5. Schola dziecięca ma swoje spotkanie w środę od 16:30 do 17:30.
 6. W piątek z okazji Święta Katedry Świętego Piotra Apostoła, będziemy modlili się o ducha apostolskiej gorliwości, zdrowie i potrzebne łaski dla papieża.
 7. Informujemy, że 9 marca w naszym mieście – w parafii św. Józefa – będziemy mieli peregrynację obrazu św. Józefa. Bliższe informacje usłyszymy w przyszłym tygodniu w liście ks. Biskupa.
 8. W dniach 15-17 marca w Zielonej Górze odbędą się III Warsztaty liturgiczno-muzyczne. Informacje w gablocie oraz w tygodniku Niedziela.
 9. Kurs dla fotografów i operatorów kamer odbędzie się 30 marca 2019 r. w Instytucie Filozoficzno-Teologicznym w Zielonej Górze. Informacje na stronie diecezji i w gablocie.
 10. Dziękujemy za posprzątanie naszego kościoła. W piątek o sprzątanie kościoła po Mszy wieczornej, prosimy mieszkańców ulicy: Ogrodowej – bloki.
 11. Przy wyjściach nowe numery Niedzieli i Gościa Niedzielnego.
 12. W sobotę patronuje nam święty Polikarp bp i m.

Niech Dobry Bóg błogosławi Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia. Naszym Parafianom i przybyłym Gościom życzymy Bożego błogosławieństwa.